نخستین جشنواره وبلاگ نویسی پینوس

0

به گزارش «فارسی مچ» وب سایت پینوس در نظر دارد به مناسبت دومین سالگرد تاسیس این پایگاه و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، شهرداری و شورای اسلامی شهر پاوه ، اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان پاوه ، هم زمان با آغاز سال جدید و نو شدن طبیعت دیدگاه نویی را فرا روی وبلاگ نویسان عزیز شهرستان گشوده و بستری جهت بروز استعداد ها و ارتقا بینشی آنها بردارد لذا در این جهت در نظر دارد مسابقه ای با عنوان نخستین جشنواره اینترنتی وبلاگ نویسی پینوس برگزار نماید .

هم اکنون این پایگاه از کلیه علاقمندان ، وبلاگ نویسان و نویسندگان دعوت می نماید در این مسابقه شرکت نموده و آثار خود را از طریق وب سایت ثبت نمایند.

اهداف جشنواره  :
• تحقق بخشی و تبیین جایگاه شهروند الکترونیک و شهر الکترونیک در بین شهروندان
• ترغیب و تشویق قشر جوان و فرهیخته به استفاده بهتر از خدمات آن لاین و جهت دهی به آنها
• ایجاد بستر مناسب ارائه مطالب مفید و کاربردی در حوزه وبلاگ نویسی
• معرفی شهر پاوه در فضای مجازی

موضوعات اصلی :

بخش عمومی :

•  فرهنگ شهروندی ( فرهنگ رانندگی ، ترافیک ، تاکسی رانی ، هوای پاک و بهداشت شهر ، آلودگی صوتی ، زیبایی و زشتی های معماری شهری و . . . )
در این موضوع از کلیه علاقمندان ، وبلاگ نویسان و نویسندگان شهرهای پاوه، جوانرود ، روانسر ، ثلاث و باباجانی و … دعوت مینماییم که در این مسابقه شرکت نموده و آثار خود را از طریق وب سایت ثبت نمایند.
بخش اختصاصی:
• شهرستان پاوه از نگاه وبلاگ ( فرهنگ بومی ، آداب و رسوم ، گویش ، بازی های محلی ، غذاهای محلی ، هنر در پاوه ، جاذبه های گردشگری طبیعی ، مشاهیر و نام آوران پیشین یا معاصر و . . . )
در این موضوع از کلیه علاقمندان ، وبلاگ نویسان و نویسندگان شهرهای پاوه، نودشه ، نوسود ، باینگان  و روستاهای تابعه دعوت مینماییم که در این مسابقه شرکت نموده و آثار خود را از طریق وب سایت ثبت نمایند.

قوانین جشنواره :
– مطالب ارسالی میتواند به شکل معرفی ، خاطره ، تحلیل ، گزارش ، دلنوشته ، و … بوده و به نحوی با یکی از موضوعات جشنواره ارتباط داشته باشد.
–  وبلاگ های شرکت کننده از لحاظ محتوا و فرم می بایست تابع قوانین کشور باشند.
– به مطالب و عکس های انتشار یافته ای که توسط نویسنده وبلاگ تهیه شده باشد امتیاز ویژه ای تعلق خواهد گرفت .
–  در صورت استفاده نویسنده از مطالب دیگر وبلاگ ها منبع ذکر شود.
–  هر فرد فقط میتواند در هر موضوع ( فرهنگ شهروندی ، شهرستان پاوه از نگاه وبلاگ ) با یک وبلاگ در مسابقه شرکت کند.
– آثار شرکت داده شده در مسابقه می بایست طی فاصله زمانی ۱۵ اسفند ماه ۹۱ تا ۱۰ فروردین ماه ۹۲ تولید شده باشد.
نکته : در موضوع ” شهرستان پاوه از نگاه وبلاگ ” شرکت کنندگان می توانند با وبلاگ های فعلی خود شرکت نمایند اما مطالب منتشر شده در بازه زمانی ۱۵ اسفند تا ۱۰ فروردین بررسی می شود فقط ، و اولویت امتیاز با کسانی خواهد بود که وبلاگ جدید در این بازه زمانی ساخته اند .
– علاوه بر محتوا ، که از ملاک های اصلی ارزیابی خواهد بود، نوآوری و خلاقیت در آثار تولید شده ، استفاده از فیلم ، کلیپ ،  تصویر یا تصاویر مرتبط ، قابل دسترس بودن مطالب در بازه زمانی کوتاه ، تعداد بازدیدها ، پویایی نظرات ، به روز رسانی مستمر و منظم وبلاگ ، در ارزیابی مورد نظر خواهد بود.

جوایز جشنواره:
با انتخاب هیئت داوران سه اثر برگزیده در هر موضوع انتخاب و به افراد برتر جوایز و لوح تقدیر اهدا خواهند شد .

تقویم زمانی:
– ثبت نام از تاریخ ۱۵ اسفند ماه ۱۳۹۱ لغایت ۱۰ فروردین ماه ۱۳۹۲
– دوره زمان بررسی و انتخاب آثار برتر بعد از اتمام مهلت ارسال آثار
– تاریخ برگزاری اختتامیه ، اعلام اسامی هیئت داوران و اهدای جوایز متعاقبا از طریق وب سایت جشنواره اعلام خواهد شد.
ثبت نام:
علاقه مندان جهت تکمیل فرم ثبت نام و شرکت در این جشنواره به نشانی اینترنتی Penous.Com/reg.php و برای پیگیری اخبار جشنواره به نشانی اینترنتی Weblog.Penous.Com  مراجعه نمایند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.