مسابقه پیامکی روز هنر انقلاب

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی حوزه هنری کرمان؛ مسابقه پیامکی روز هنر انقلاب از روز ۲۰ اسفندماه آغاز و تا ساعت ۲۴ روز ۲۰ فروردین‌ماه ادامه خواهد داشت.
محورهای این مسابقه که به منظور ترویج فرهنگ و هنر انقلاب اسلامی در میان اقشار مختلف جامعه بویژه نسل جوان و معرفی این روز در بین اقشار جامعه برگزار می‌شود نقش هنر در معرفی انقلاب‌اسلامی ایران، تاثیرات فرهنگ و هنر در تاریخ انقلاب، استفاده و بکارگیری عناصر هنر ایرانی در مفاهیم انقلاب اعلام شده است.
ارسال تک بیت و یا جمله‌ای زیبا و تاثیرگذار،‌۴۰ تا ۲۸۰ کاراکتر بودن متن پیامک و درج نام و نام‌خانوادگی در پایان پیامک از ضوابط و مقررات شرکت در این مسابقه است.
علا‌قمندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند پیامک‌های خود را به شماره ۱۰۰۰۳۴۱۰۰۰ ارسال نمایند.
۱۰ برگزیده این مسابقه در تاریخ ۱۲/۲/۹۲ همزمان با سالروز شهادت استاد مطهری اعلام شده و به برگزیدگان جوایز ارزنده‌ای اهداء خواهد شد.
سخن سردبیر: با تشکر از جناب آقای محمد که خبر برگزاری این مسابقه را برای ما ارسال نمودند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.