مسابقه نوروزی شبکه کودک تبیان

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از روابط عمومی تبیان؛ شبکه کودک تبیان قصد دارد با برگزاری مسابقات ویژه سنین  ۶ تا ۱۴ سال در ایام نوروز اوقات فراغت کودکان و نوجوانان را به بهترین نحو پر کند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، مسابقه، بدین صورت است که علاقه مندان می توانند به همراه خانواده و دوستان خود در این مسابقات شرکت نموده و با سایرین به رقابت بپردازند.

در این مسابقه، افراد ضمن ثبت نام در شبکه کودک تبیان، به قسمت یکی بود یکی نبود مراجعه کرده و داستان های گویا و صوتی را انتخاب می کنند. در اینجا تعداد زیادی داستان به صورت صوتی پخش می شود که با انتخاب هر تعداد از داستان ها و پس از شنیدن قصه کافی است نقاشی آن را روی کاغذ کشیده و برای شبکه کودک تبیان به آدرس: www.tkvl.ir ارسال کنند.

آخرین مهلت ارسال آثار به مسابقه نوروزی تبیان، پایان فروردین ماه ۹۲ می باشد که به بهترین و بیشترین آثار در انتهای فصل بهار هدایای ویژه ای اهدا خواهد شد.

 

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.