مسابقه کتابخوانی مهرورزی

0

به گزارش «فارسی مچ» به منظور تقویت مهارت‌های نویسندگی و‌ افزایش انسجام و همدلی در میان خانواده‌ها، معرفی منابع فاخر و پر کردن اوقات فراغت پنجمین دوره مسابقه خاطره‌‌ نویسی نوروزی در سطح کتابخانه‌های عمومی‌ استان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، مخاطبان اصلی این مسابقات را دانش‌آموزان مقاطع ابتدایی و راهنمایی‌ عنوان کرد و افزود: امکان مشارکت سایر اعضای خانواده نیز در این مسابقه فراهم شده است.

حسین‌زاده خاطر نشان کرد: دفترچه این مسابقه دارای هفت صفحه نویسندگی، شش صفحه خاطره‌نویسی و یک صفحه خلاصه‌نویسی است و در صورتی که فضای نوشتاری محدود باشد، شرکت‌کنندگان می‌توانند برگه‌ای را به همان صفحه پیوست و اقدام به تکمیل مطالب کنند.

وی گفت: خلاصه‌نویسی، تمیزی دفترچه و خوانا بودن‌، نثر روان‌، جذابیت نگارش و جمع‌بندی در خاطره‌نویسی و نویسندگی از جمله معیار‌های ارزیابی است.

حسین‌زاده تصریح کرد: علاقمندان می‌توانند برای دریافت دفترچه تا پایان فروردین ماه سال ۹۲ ‌به یکی از کتابخانه‌های عمومی شهرستان محل اقامت خود مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در مسابقه اقدام کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.