برگزیدگان ۵ مسابقه عکاسی سفره‌های حسینی

0
به گزارش «فارسی مچ» برگزیدگان پنجمین مسابقه عکاسی سفره‌های حسینی معرفی شدند.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ، متاسفانه هیچ اثری به طور خاص برای بخش ویژه (نذری در فضاهای شهری) ارسال نشده بود و حتی هیات داوران نیز در بین آثار رسیده، نتوانستند اثری شاخص را برای این بخش، مرتبط دانسته و انتخاب کنند؛ لذا ما در این بخش نه در نمایشگاه عکسی شاخص داریم و نه اثری منتخب و شایسته تقدیر.
احسان کمالی و پدرام اجتماعی در این رقابت توانستند به ترتیب رتبه اول و دومی این مسابقه را کسب کنند و اثری از نوید عزیزی نیز به دلیل فراگیر بودن محتوای اثر شایسته تقدیر در بخش آزاد اعلام شد.
بر اساس اعلام، دبیرخانه این مسابقات اسامی هنرمندانی که آثارشان در این نمایشگاه پذیرفته شده عبارتند از: فرشته ادب جو (۲ عکس)، احمدرضا کریمی، علیرضا رحمانی (۲ عکس)، عمران اشرلو (۲ عکس)، فاطمه عرفانیان، میلاد افشاری، میثم امانی، حمیدرضا بازرگانی، عبدالله حیدری، حسین ملکی، صادق حسینی، جواد عسگراوغلی، روح الله جوانی، احسان کمالی، ناصر محمدی (۳ عکس)، مهدی حاجیوند، رحیم حاج حیدری، مسعود ساکی، قاسم شیشه گری (۲ عکس) و سید صدرالدین تولیت.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.