مسابقه کتاب‌خوانی حسینی

0

به گزارش «فارسی مچ» مسابقه کتاب‌خوانی حماسه حسینی تا ۲۲ اردیبهشت سال ۹۲ مصادف با نخستین روز ماه رجب در استان قزوین ادامه دارد و علاقه‌مندان می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، مسئول دبیرخانه افزود، برای برگزاری مسابقه کتاب‌خوانی حماسه حسینی کتاب‌های زیارت اربعین در مساجد و کانون‌های استان قزوین توزیع شده است، بیان کرد: در انتهای این کتاب ۱۵ سئوال از متن این کتاب طراحی شده که علاقه‌مندان با پاسخ دادن به این سئوال‌ها می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند.

مسئول دبیرخانه‌ کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان قزوین با اشاره به اینکه علاقه‌مندان شرکت در مسابقه‌ کتاب‌خوانی حماسه حسینی باید پاسخ‌های خود را تا ۲۲ اردیبهشت ۹۲ مصادف با نخستین روز ماه رجب به شماره پیامک ۱۰۰۰۸۹۴۰۲۸۱ ارسال کنند، متذکر شد: به برگزیدگان شرکت در مسابقه حماسه حسینی جوایز نفیسی اهدا می‌شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.