مسابقه وبلاگ نویسی دهه فجر

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان گلستان؛ طاهره صفریان دبیر ستاد اجرای گفتمان دینی در نظر دارد مسابقه ای را تحت موضوع «وبــلاگ نویسـی دهـه مبـارک فــجر» بر گزار کند .

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، وی افزود : هدف از برگزاری این مسابقه آشنایی جوانان با انقلاب اسلامی ایران به مناسبت دهه مبارک فجر .

وی از عموم علاقمندان وبلاگ نویس، جهت شرکت در این مسابقه دعوت کرد و اظهار داشت: کلیه دوستان شرکت کننده می توانند پس از دریافت فرم از وبلاگ www.gdgolestan.mihanblog.com قوانین این مسابقه را دریافت و پس از مطالعه دقیق فرم  به ایمیل ما gdgolestan@yahoo.com ارسال کنند.

وی آخرین مهلت ثبت نام را تا پایان بهمن ماه اعلام کرد.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.