جشنواره دعا و نیایش شمسه

0

به گزارش «فارسی مچ» در راستای اهداف برگزاری اولین جشنواره دعا و نیایش شمسه، و به منظور آشنایی با وبلاگ‌های نیایشی و قدردانی از فعالان دعا و نیایش در فضای مجازی و نیز ترغیب و تشویق برای راه‌اندازی وبلاگ‌های نیایشی، مسابقه وبلاگ نویسی «نیایش در مجازستان» با حمایت خانه فعالان مجازی برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی خانه فعالان مجازی درراستای جشنواره های آئینی ،تصویری ،هنری شمسه که همه ساله توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران و دبیرخانه  جشنواره دعا و نیایش شمسه برگزار می شود.در دومین سال این رویداد بزرگ فرهنگی پایتخت ، این مسابقه مجازی با حمایت خانه فعالان مجازی با طرحی نو فراخوان می گردد.
به نقل از حجه الاسلام و المسلمین باقری‌فر، دبیر تخصصی جشنواره دعا و نیایش شمسه ،بدلیل استقبال خوب فعالین مجازی از موضوعات آئینی طراحی چنین مسابقه ای دردستور کار دبیرخانه قرار گرفت و بعد از بررسی های بعمل آمده ،طرحی نو در قالب مسابقه دیجیتالی عرضه گردید.
به گفته وی : مسابقه وبلاگ نویس دعا و نیایش شامل تمامی کاربران شبکه های اجتماعی فعال در امور دینی و مذهبی می باشد ، که در سه بخش وبلاگ برتر ،  پست برتر نیایشی و وبلاگ سرآغاز برای همه علاقه مندان به این رشته درنظرگرفته شده است.
همچنین، علاقه‌مندان جهت شرکت در این فراخوان می‌توانند(از دی ماه سال جاری) آدرس وبلاگ ها ،سایت ها و صفحات شخصی و گروهی در شبکه های اجتماعی خود را از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی به نشانیwww.shamsehdvn.ir ارسال کنند. و در نوبت های بعدی مجموعه جشنواره های فرهنگی و هنری شمسه نیز حضوری دائمی داشته باشند .

سخن سردبیر: با تشکر از جناب آقای بهزاد افشار که خبر برگزاری این جشنواره را برای ما ارسال نمودند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.