جشنواره دعا و نیایش شمسه

0

به گزارش «فارسي مچ» در راستای اهداف برگزاری اولین جشنواره دعا و نیایش شمسه، و به منظور آشنایی با وبلاگ‌های نیایشی و قدردانی از فعالان دعا و نیایش در فضای مجازی و نیز ترغیب و تشویق برای راه‌اندازی وبلاگ‌های نیایشی، مسابقه وبلاگ نویسی «نیایش در مجازستان» با حمايت خانه فعالان مجازي برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومي خانه فعالان مجازي درراستاي جشنواره هاي آئيني ،تصويري ،هنري شمسه كه همه ساله توسط معاونت فرهنگي و اجتماعي شهرداري تهران و دبيرخانه  جشنواره دعا و نيايش شمسه برگزار مي شود.در دومين سال اين رويداد بزرگ فرهنگي پايتخت ، اين مسابقه مجازي با حمايت خانه فعالان مجازي با طرحي نو فراخوان مي گردد.
به نقل از حجة الاسلام و المسلمین باقری‌فر، دبیر تخصصی جشنواره دعا و نیایش شمسه ،بدليل استقبال خوب فعالين مجازي از موضوعات آئيني طراحي چنين مسابقه اي دردستور كار دبيرخانه قرار گرفت و بعد از بررسي هاي بعمل آمده ،طرحي نو در قالب مسابقه ديجيتالي عرضه گرديد.
به گفته وي : مسابقه وبلاگ نويس دعا و نيايش شامل تمامي كاربران شبكه هاي اجتماعي فعال در امور ديني و مذهبي مي باشد ، كه در سه بخش وبلاگ برتر ،  پست برتر نیایشی و وبلاگ سرآغاز براي همه علاقه مندان به اين رشته درنظرگرفته شده است.
همچنین، علاقه‌مندان جهت شرکت در این فراخوان می‌توانند(از دي ماه سال جاري) آدرس وبلاگ ها ،سايت ها و صفحات شخصي و گروهي در شبكه هاي اجتماعي خود را از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی به نشانیwww.shamsehdvn.ir ارسال کنند. و در نوبت هاي بعدي مجموعه جشنواره هاي فرهنگي و هنري شمسه نيز حضوري دائمي داشته باشند .

سخن سردبير: با تشكر از جناب آقاي بهزاد افشار كه خبر برگزاري اين جشنواره را براي ما ارسال نمودند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.