دومین جشنواره وبلاگ نویسی افسران جنگ نرم

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از ایکنا؛ دومین جشنواره وبلاگ نویسی افسران جنگ نرم با عنوان از قلم تا قدم برگزار می گردد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، مسابقه وبلاگ‌نویسی «از قلم تا قدم» ویژه بسیجیان استان مازندران در راستای ترغیب دانشجویان به حضور در فضای مجازی و نیز ارتقای سطح کمی و کیفی حضور آن‌ها در فضای مجازی و جنگ نرم از ۲۵ آذرماه آغاز و تا ۲۳ دی‌ماه ادامه خواهد داشت.

موضوعات بخش عمومی جشنواره شامل دفاع مقدس و نشر ارزش‌های انقلاب اسلامی، ۲۲ بهمن و ایام‌الله دهه فجر، حجاب و عفاف، جنگ نرم، بصیرت و موضوع آزاد است. همچنین اقتصاد مقاومتی و جهاد سازندگی و تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی از موضوعات بخش ویژه جشنواره به شمار می‌رود.این مسابقه در دو بخش عمومی و ویژه برگزار می‌شود و در بخش ویژه سعی شده‌ است که وبلاگ‌هایی که حول محور شعار سال ۹۱ کار کرده‌اند و موضوعاتی در راستای جهاد سازندگی را بیان نموده‌اند، دسته‌بندی و داوری شوند.

علاقه‌مندان می‌توانند فرم ثبت نام شرکت در مسابقه را از وبلاگ جشنواره به نشانی www.afsaranedaneshjo.blogfa.com دانلود کنند و آن را برای جشنواره ارسال کنند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.