مسابقه وبلاگ نویسی معرفی شهرستان بهمئی

0

به گزارش «فارسی مچ» پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر با همکاری معاونت فرهنگی سپاه مقاومت بسیج ناحیه بهمئی مسابقه وبلاگ نویسی برگزار می کند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، مسابقه وبلاگ نویسی با موضوع : معرفی شهرستان بهمئی در بخش های مختلف من جمله : آداب و رسوم مردم بهمئی ، جاذبه های توریستی و گردشگری شهرستان بهمئی ، استعدادهای بالقوه بهمئی ، نخبگان بهمئی ، بهمئی و ولایت مداری ، بهمئی و فرهنگ ایثار و شهادت و … به وبلاگهای برگزیده جوایز نفیسی اهدا می گردد جهت شرکت در مسابقه کافیست آدرس وبلاگ خود را به همراه مشخصات اصلی صاحب وبلاگ به آدرس ایمیلهای ذیل ارسال نمائید : Info@avayemaghar.ir یا alamdartaghavi@iran.ir

اعلام برندگان : ۹ دی ماه ۹۱

برای مشاهده اطلاعات بیشتر می توانید به سایت جشنواره به آدرس www.avayemaghar.ir مراجعه نمایید.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.