مسابقه اینترنتی احسان ماندگار

2

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از ایکنا؛ مسابقه اینترنتی «احسان ماندگار» تا ۱۰ دی ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، آخرین مهلت شرکت در مسابقه «احسان ماندگار» که نسخه اینترنتی آن بر روی سایت معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه قرار گرفته است، ۱۰ دی‌ماه اعلام شد.

زمان شرکت در مسابقه «احسان ماندگار» تا ۱۰ دی‌ماه تمدید شد. معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه (mfso.ir) شرکت برای عموم را آزاد اعلام کرده است.

شرکت‌کنندگان در نسخه اینترنتی مسابقه احسان ماندگار باید نام و نام خانوادگی به همراه پست الکترونیکی فعال و شماره تلفن همراه خود را در فیلدهای مربوطه (انتهای سؤالات) درج کنند. بدیهی است شرکت‌کنندگانی که اطلاعات ناصحیح و ناقص در سامانه ثبت کنند از مسابقات حذف خواهند شد.

لازم بذکر است اگر از یک دستگاه رایانه برای چند شرکت‌کننده، استفاده شود بعد از هر بار ارسال پاسخنامه باید کوکی‌های ذخیره شده در سیستم پاک شود. با هر آدرس ایمیل، فقط یکبار اجازه شرکت در مسابقه داده می‌شود.

قرعه‌کشی مسابقه همزمان با هفته وقف انجام و از طریق سایت سازمان به نشانی www.awqaf.ir‌ و سایت معاونت فرهنگی به نشانی www.mfso.ir و www.mfpo.ir اعلام خواهد شد.

جوایز ویژه این مسابقه ۱۴ کمک هزینه حج عمره، ۷۲ کمک هزینه سفر به عتبات، ۱۱۰ کمک هزینه سفر به مشهد مقدس، ۱۱۰ قلم گویای هوشمند قرآنی و جوایز دیگر است.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۲ دیدگاه

 1. اعظم تركي

  با سلام
  با تشکراز معاونت فرهنگی که کتاب را روی سایت گذاشت ولی متأسفانه با وقت محدود برای شرکت درمسابقه روی mfso .irکلیک کردم ولی سوالات نیامد چرا این طور شد؟ فکرنمی کنم بتوانم درمسابقه شرکت نمایم.
  با تشکر
  ترکی
  ۱۰/ ۹/ ۹۱

  • در حال حاضر که من کلیک می کنم هیچ مشکلی وجود ندارد، لود می گردد؛ دوباره و با یک مرورگر دیگر امتحان نمایید.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.