جشنواره وبلاگ‌نویسی دانشجویی حماسه تا حماسه

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل ازدانشگاه نیوز؛ سومین جشنواره وبلاگ‌نویسی دانشجویی حماسه تا حماسه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، مدیر کل امور فرهنگی وزارت علوم گفت: سومین جشنواره ملی وبلاگ نویسی دانشجویی حماسه تا حماسه ویژه بزرگداشت سالروز ۹ دی ماه و ۲۲ بهمن ماه برگزار می شود.

دکتر جلیل دارا با بیان این مطلب افزود: حماسه ۹ دی نقطه عطف تاریخی در ایران پس از انقلاب اسلامی است. این حماسه هرچند به ظاهر در پاسخ به شرایط پیش آمده پس از انتخابات ۸۸ بود اما در واقع بیعت مجدد مردم با انقلاب اسلامی و آرمان های امام راحل (ره) و ایستادگی برای پیروزی ۲۲ بهمن ماه بود و همین امر موجب ماندگاری ۹ دی شد.

وی ادامه داد: لزوم پاسداشت این حماسه، یک ضرورت انقلابی و اسلامی است از همین رو معاونت فرهنگی اجتماعی وزارت برای سومین سال متوالی جشنواره ملی وبلاگ نویسی دانشجویی از حماسه تا حماسه ( با موضوع ۹ دی و ۲۲ بهمن ) را برگزار می‌کند.

دارا اضافه کرد: این جشنواره با محورهای مبارزه با لیبرالیسم، کار و سرمایه ایرانی، بیداری اسلامی، اقتصاد مقاومتی و در سه بخش وبلاگ نویسی، طراحی پوستر وطراحی پس زمینه برگزار می شود.

مدیر کل امورفرهنگی وزارت علوم ادامه داد: دانشجویان می توانند برای ثبت نام و شرکت در جشنواره به سایت www.iusfestivals.org مراجعه کنند و مهلت ارسال آثار از ۹ دی ماه تا ۲۲ بهمن ماه سال جاری خواهد بود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.