جشنواره فرهنگی و ادبی غدیر

0

به گزارش «فارسی مچ» ۱۵ دی ماه؛ آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره فرهنگی و ادبی غدیر دبیر بنیاد غدیر استان همدان می باشد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، با اعلام تمدید زمان شرکت در بخش وبلاگ‌نویسی، ۱۵ دی ماه را آخرین مهلت شرکت در همه بخش‌های نخستین جشنواره فرهنگی و ادبی غدیر برشمرد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری استان همدان، در نشست هماهنگی جشنواره فرهنگی و ادبی غدیر که روز یک‌شنبه ۲۶ آذرماه با حضور دبیر بنیاد غدیر استان همدان، رییس حوزه هنری استان همدان و تنی چند از مسئولان این دو نهاد، در محل دبیرخانه جشنواره واقع در حوزه هنری استان همدان برگزار شد، حجت­الاسلام حسنی­حلم افزود: این جشنواره در رشته وبلاگ‌نویسی به صورت ملی و در بخش­های شعر سنتی و نو، داستان کوتاه و مسابقه کتابخوانی، به صورت استانی بوده و مهلت شرکت در بخش وبلاگ‌نویسی تا ۳۰ آذر و بخش ادبی و کتابخوانی تا ۱۵ دی ماه بوده که به دلیل درخواست علاقه‌مندان، آخرین مهلت شرکت در همه بخش‌های این جشنواره ۱۵ دی‌ماه تعیین شد. وی ادامه داد: فراخوان جشنواره بر روی پایگاه اطلاع­رسانی حوزه هنری استان همدان به آدرس www.arthamadan.ir قرار داده شده است.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.