برندگان مسابقه وبلاگ نویسی بسیج شیروان

3

به گزارش «فارسی مچ» برندگان مسابقه وبلاگ نویسی بسیج شیروان اعلام گردیدند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، در اطلاعیه سایت چنین ذکر شده است.

با عرض پوزش فراوان به علت تاخیر در اعلام نتایج مسابقه وبلاگ نویسی حماسه نگاران بسیج در فضای مجازی و با تشکر از تمامی دوستان عزیز که در اولین جشنوراه وبلاگ نویسی هفته بسیج شهرستان شیروان شرکت نمودند ، اسامی برندگان نهایی این مسابقه نیز اعلام میگردد:

بیانیه هیئت داوران :

مقام معظم رهبری (مدظله) : امروز دشمن از همه روشها استفاده می کند، من دیروز در جمع می گفتم صدها سایت اصلی و هزاران سایت فرعی در اینترنت وجود دارد که هدف عمده شان اینست که تفکرات اسلامی و بخصوص تفکرات شیعی را مورد تهاجم قرار دهند.تهاجم، تهاجم استدلالی نیست.از روشهای تخریبی و روشهای روانشناسانه وغیره استفاده می کنند، همه اینها پاسخ دارد، پاسخهایش هم مشکل نیست، بایستی از این وسایل استفاده کرد.باید از آنچه در اختیار داریم،حداکثر استفاده را ببریم.
با حمد و ثنای الهی و درود و سلام بر خاتم پیامبران،حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلم و اهل بیت پاکش ، هیئت داوران نتایج بررسی های خود را پیرامون جامعه وبلاگ نویسان شرکت کننده در مسابقه حماسه نگاران بسیج در عرصه فضای مجازی اعلام میدارد.
هیئت داوران با ابراز صمیمانه ترین مراتب تقدیر و تشکر از حضور قریب به ۲۹ وبلاگ در این مسابقه اعلام میدارد که :
هیئت داوران حداکثر تلاش خود را برای بررسی وبلاگ در سه بخش محتوایی،فنی وطراحی نموده است و در این راستا رضایت خدای متعال را در نظر داشته ، خود را از هرگونه خطای احتمالی که احیاناً منجر به تضییع حق عزیزان شرکت کننده در مسابقه باشد،مبرا ندانسته وپیشاپیش عذر خواهی خود را به این عزیزان اعلام می نماید.

۱- وبلاگ سروقامتان جاده ولایت – خانم فریده شفیعی ثانی

۲- وبلاگ شکوه پارس – آقای مهدی شعبان

۳- وبلاگ پایگاه فرهنگی و اطلاع رسانی بسیج – آقای حسین رضایی

۴- وبلاگ شجره طیبه صالحین – آقای کریم مدیر

۵- وبلاگ بسیج و ولایت مداری – آقایان شهاب الدین و حسام الدین نجف زاده

۵- وبلاگ نقش بسیج در انتظار و مهدویت – آقای یحی عزیز محمدی

ضمناً به اطلاع کلیه شرکت کنندگان محترم مسابقه میرساند سوالات ، انتقادات و پیشنهادات خود را در زمینه برگزاری مسابقه ، داوری و …. با پست الکترونیکی basijshirvan@yahoo.com ارسال نمایند.

با برندگان در ارتباط با نحوه چگونه گرفتن هدایا تماس گرفته خواهد شد .

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۳ دیدگاه

  1. سلام کاشی ادرس وبلاگها رو هم می گذاشتید تا بازدیدکنندگان با وبلاگهای برتر اشنا می شدند

    • سلام
      بله حق با شما می باشد اما متاسفانه آدرس وبلاگ ها توسط خود جشنواره درج نشده است اما فکر کنم با جست و جو عناوین وبلاگ ها در موتورهای جستجوگر می توانید آدرس آنها را پیدا نمایید.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.