خبر ویژه – اعلام جوایز کنگره ملی پیامبر اعظم

1

به گزارش «فارسی مچ» به گزارش مسئول دبیرخانه کنگره ملی پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله وسلم در حال حاضر بیشترین استقبال از کنگره در بخش های علمی و آثار مجازی بوده است.

حجت الاسلام نقویان افزودند از بین شرکت کنندگان کنگره به صد نفر برتر به رسم یادبود هدایای نفیسی به انضمام لوح تقدیر و نیز تندیس کنگره اهدا می گردد.

ایشان در بخش دیگر سخنان خود اشاره نمودند معیارهای داوری و موضوعات پیشنهادی در بعضی از بخش ها بر روی سایت قرار گرفته و لازم بذکر است شرکت کنندگان باید حداقل امتیاز لازم برای کسب جوایز در هر بخش را کسب نمایند.

حجت الاسلام نقویان تصریح کردند به نفرات اول هر بخش (۵ نفر) بنا بر نظر کمیته داوران کمک هزینه حج عمره اهدا می گردد. نفرات اول تا سوم هر محور (جمعا ۲۰ نفر) کمک هزینه سفر زیارتی عتبات عالیات و به نفرات چهارم تا دهم (۷۰ نفر) نیز علاوه بر لوح تقدیر کنگره جوایز نقدی و غیر نقدی دیگر اهدا می گردد.

جوایز کنگره ملی پیامبر اعظم صلی الله علیه وآله:

۵کمک هزینه حج عمره

۲۰ کمک هزینه سفر به عتبات عالیات

۷۰ جایزه نقدی

به همراه تندیس و لوح تقدیر برای برگزیدگان

آثاربرگزیده ارسالی در قالب کتاب مجموعه مقالات و نرم افزار مجموعه آثار کنگره چاپ و در روز برگزاری اختتامیه کنگره توزیع خواهد شد.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۱ دیدگاه

 1. اعظم تركي

  با سلام
  جناب گل محمدی خواهشمندم با ایمیل ارسالی پاسخ دهیئد که آیا می شود دراین کنگره (کنگره بین المللی پیامبراعظم”ع”) نیز درحال حاضر شرکت نمود.؟ درضمن آدرس سایت را ندارم. برایم به ایمیل ارسال نمائید.
  با تشکر
  ترکی
  ۵/ ۱۰/ ۹۱

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.