خبر ويژه – اعلام جوايز كنگره ملي پيامبر اعظم

1

به گزارش «فارسي مچ» به گزارش مسئول دبيرخانه كنگره ملي پيامبر اعظم صلي الله عليه و آله وسلم در حال حاضر بيشترين استقبال از كنگره در بخش هاي علمي و آثار مجازي بوده است.

حجت الاسلام نقويان افزودند از بين شركت كنندگان كنگره به صد نفر برتر به رسم يادبود هداياي نفيسي به انضمام لوح تقدير و نيز تنديس كنگره اهدا مي گردد.

ایشان در بخش دیگر سخنان خود اشاره نمودند معیارهای داوری و موضوعات پیشنهادی در بعضی از بخش ها بر روی سایت قرار گرفته و لازم بذکر است شرکت کنندگان باید حداقل امتیاز لازم برای کسب جوایز در هر بخش را کسب نمایند.

حجت الاسلام نقویان تصریح کردند به نفرات اول هر بخش (5 نفر) بنا بر نظر کمیته داوران کمک هزینه حج عمره اهدا می گردد. نفرات اول تا سوم هر محور (جمعا 20 نفر) کمک هزینه سفر زیارتی عتبات عالیات و به نفرات چهارم تا دهم (70 نفر) نیز علاوه بر لوح تقدیر کنگره جوایز نقدی و غیر نقدی دیگر اهدا می گردد.

جوایز کنگره ملی پیامبر اعظم صلی الله علیه وآله:

5کمک هزینه حج عمره

20 کمک هزینه سفر به عتبات عالیات

70 جایزه نقدی

به همراه تندیس و لوح تقدیر برای برگزیدگان

آثاربرگزیده ارسالی در قالب کتاب مجموعه مقالات و نرم افزار مجموعه آثار کنگره چاپ و در روز برگزاری اختتامیه کنگره توزیع خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۱ دیدگاه

  1. با سلام
    جناب گل محمدي خواهشمندم با ايميل ارسالي پاسخ دهيئد كه آيا مي شود دراين كنگره (كنگره بين المللي پيامبراعظم”ع”) نيز درحال حاضر شركت نمود.؟ درضمن آدرس سايت را ندارم. برايم به ايميل ارسال نمائيد.
    با تشكر
    تركي
    5/ 10/ 91

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.