مسابقه وبلاگ نویسی دانشجویی نماز

0

به گزارش «فارسی مچ» ستاد اقامه نماز وابسته به دفتر فرهنگ اسلامی واحد یزد مسابقه وبلاگ نویسی با موضوع نماز والاترین نیاز ، ویژه دانشجویانویژه کارکنان و دانشجویان این واحد دانشگاهی برگزار می کند.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ، حجه الاسلام خواجه پور رئیس دفتر فرهنگ دانشگاه آزاد اسلامی یزد با اعلام این خبر گفت :در مسابقه وبلاگ نویسی با موضوع نماز والاترین نیاز ، دانشجویان تا ۲۰ آذرماه ۹۱ برای ثبت نام و ایجاد وبلاگ مهلت دارند که جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این مسابقه می توانند به سایت بچه های مسجد به نشانی : www.nasherat.com مراجعه نمایند و داوری و اعلام نتایج این مسابقه ۲۹ آذرماه ۹۱ صورت می گیرد.

وی خاطر نشان کرد: برگزاری این مسابقات با هدایا و جوایز ارزنده همراه می باشد که به نفرات اول تا پنجم جوایز نقدی اهداء خواهد شد.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.