مسابقه وبلاگ نویسی شیروان

0

به گزارش «فارسی مچ» در آستانه گرامیداشت هفته بسیج و دهه محرم قرارگاه فضای مجازی ناحیه مقاومت بسیج شیروان اقدام به برگزاری مسابقه بزرگ وبلاگ نویسی نموده است .
به گزارش خبرنگار فارسی مچ، قرارگاه فضای مجازی ناحیه مقاومت بسیج شیروان به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج و دهه محرم مسابقه وبلاگ نویسی در ۱۰ موضوع با جوایز بسیار ارزنده برگزار می نماید .
مدیر قرارگاه فضای مجازی ناحیه مقاومت بسیج شیروان هدف از برگزاری این مسابقه را فعالیت هر چه بیشتر بسیجیان در عرصه فضای مجازی بر شمرد که بایستی در این عرصه هم که از تاکیدات مقام معظم رهبری می باشد باید موفقیت های کسب نمود  .
ایشان همچنین در ادامه افزودند به پنج نفر از وبلاگ نویسان برتر جوایز بسیار ارزنده در مراسم اختتامیه این مسابقه که در روز ۲۵ آذر همزمان با روز پژوهش برگزار می گردد اهدا خواهد شد .
لازم به ذکر است که شرکت عموم در این مسابقه آزاد می باشد .
علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و چگونگی شرکت در این  مسابقه به وبلاگ www.basijshirvan.mihanblog.com مراجعه نمایند .

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.