مسابقه وبلاگ‌نویسی الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از ایکنا؛ مسابقه وبلاگ‌نویسی الگوی اسلامی-ایرانی پیشرفت به همت مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت در راستای ترویج اندیشه‌ورزی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، مسابقه وبلاگ‌نویسی الگوی اسلامی – ایرانی پیشرفت به همت مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، به منظور ترویج اندیشه‌ورزی در موضوع پیشرفت با محوریت اندیشه‌های جوان در تدوین «الگوی اسلامی- ایرانی پیشرفت» برگزار می‌شود.

کاربران می‌توانند با انتخاب طرح مناسب، محتوای بدیع و زمینه‌های متنوع مورد علاقه خود، وبلاگ‌هایی با موضوع پیشرفت و مباحث پیرامون آن راه‌اندازی کنند.

هدف از برگزاری این مسابقه استفاده از نظرات، افکار و نوشتارهای بدیع و با نگاه به پیشرفت کشور و امید به آینده به منظور گسترش فرهنگ وبلاگ‌نویسی درباره پیشرفت است.

کاربران می‌توانند پس از آماده‌سازی، نشانی وبلاگ خود آدرس آن را به رایانامه Weblog@olgou.ir ارسال کنند. پیش‌بینی می‌شود، نتایج ارزیابی در سومین کنگره «پیش‌گامان پیشرفت» که در روزهای چهارم و پنجم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۲ برگزار می‌شد، اعلام خواهد شد.

گفتنی است، منشأ تشکیل مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت به برگزاری نشست اندیشه‌های راهبردی در حضور مقام معظم رهبری برمی‌گردد. مقام معظم رهبری در نخستین نشست اندیشه‌های راهبردی علاوه بر تحلیل مفهومی و مشخص ساختن ابعاد الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، ظرف ساختاری مورد نیاز برای پیشبرد تدوین الگو را نیز مشخص فرمودند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.