مسابقه عاشورا مظهر شهادت طلبی، ایثار و مقاومت

0

به گزارش «فارسی مچ» سایت سازمان تبلیغات اسلامی استان اصفهان بمنظور آشنائی بیشتر با معارف بلند عاشورا و قیام و نهضت حسینی مسابقه عاشورا مظهر شهادت طلبی، ایثار و مقاومت را برگزار می کند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، علاقمندان می توانند تا تاریخ ۲۵/۹/۹۱ مطابق اول ماه صفر در این مسابقه شرکت نموده و اسامی برندگان مسابقه پس از قرعه کشی در تاریخ ۱۰/۱۰/۹۱ در همین سایت اعلام خواهد شد، به برندگان مسابقه که از طریق قرعه کشی مشخص خواهند شد جوایزی از قبیل کمک هزینه سفر به عتبات عالیات، کمک هزینه سفر به مشهد مقدس و جوایز نقدی اهداء خواهد شد.

برای مشاهده منبع سوالات و شرکت در مسابقه می توانید به سایت تبیان اصفهان به آدرس www.esfahan-tebyan.ir مراجعه نمایید.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.