مسابقه شاپرک‌ها در غم بهار

0
به گزارش «فارسی مچ» به نقل از خبرگزاری فارس؛ با تلاش اداره کودک و نوجوان سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین مسابقه شاپرک‌ها در غم بهار به مناسبت ایام محرم برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، این مسابقه به مناسبت ایام ماه محرم و عزاداری اهل‌ بیت (ع) و با هدف آشنایی هرچه بیشتر کودکان و نوجوانان با فرهنگ عاشورا، آشنایی این اقشار با ائمه معصوم و امام حسین (ع) برگزار می‌شود.

کودکان و نوجوانان می‌توانند در بخش‌های قصه‌نویسی، قطعه ادبی و شعر آثار خود را با موضوع تاسوعا و عاشورا تا پایان ماه محرم به اداره کودک و نوجوان سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین ارسال کنند.

فراخوان مسابقه ادبی «شاپرک در غم بهار» در سطح مدارس ابتدایی، راهنمایی، شهرداری مرکز، سازمان‌ها، مناطق سه‌گانه شهرداری قزوین و خانه‌های فرهنگ اطلاع‌رسانی شده است.

علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه می‌توانند آثار خود را به صورت حضوری و در مهلت یاد شده به اداره کودک سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین واقع در فرهنگسرای بانو حضرت زهرا (س) جنب بوستان هشت بهشت خیابان نوروزیان قزوین ارسال کنند.

نتایج این مسابقه پس از بررسی‌های کارشناسی در اربعین حسینی اعلام خواهد شد و به برندگان هر رشته جوایزی به رسم یادبود اهدا می‌شود.

گفتنی است، پذیرش آثار به صورت دست‌نوشته نیز صورت می‌گیرد.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.