مسابقه اینترنتی بزم فرات

0

به گزارش «فارسی مچ» مسابقه اینترنتی بزم فرات مختص بانوان طلبه برگزار می گردد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، بانوان طلبه علاقه مند به شرکت در مسابقه اینترنتی بزم فرات تا ۱۴ دی همزمان با اربعین حسینی فرصت دارند .
مدیر پایگاه اینترنتی حوزه های علمیه خواهران گفت: این مسابقه در بخش‌های مقاله نویسی،پژوهش ،خاطره‌نویسی ،عکس ،طرح های پس زمینه و آیین‌های عزاداری در ایران برگزار می شود .
آقای جلیلی افزود : تحلیل‌های عاشورایی، الفبای مروت؛ عباس علیه السلام، حضرت رقیه(س) در تاریخ، بانوی بنی هاشم؛ زینب(س)، نوگل دشت کربلا؛ علی اصغر(ع) و دختر شهادت و بانوی نور؛ سکینه(س) ؛ زنان در عاشورا و همچنین معرفی آداب و سنن عزاداری در شهر و استان از موضوعات این مسابقه است .
شرکت کنندگان می توانند آثارشان را باپست الکترونیکیwomenhc@whc.ir ارسال و برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی www.bazmeforat.womenhc.com مراجعه کنند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.