سومین جشنواره وبلاگهای بانکی ایران

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از سایت فناوران؛ سومین جشنواره وبلاگهای بانکی ایران برگزار می گردد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، تبیین اهمیت و کارکردهای وبلاگ‌نویسی در حوزه بانکی، تشویق جامعه بانکی ایران به تعامل در محیط آنلاین و کسب مهارت‌های دیجیتالی در راستای نیل به الگوی شهروند الکترونیکی و آموزش و بهره‌برداری عمومی از خدمات بانکداری الکترونیکی در سال «تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی» از جمله اهداف سومین جشنواره وبلاگ‌های بانکی عنوان شده است.

قرار است این جشنواره در سه بخش  وبلاگ‌های رسمی یا غیررسمی بانک‌های دولتی و خصوصی، وبلاگ‌های کارکنان بانک‌های دولتی و خصوصی و وبلاگ‌های عمومی که دارای پست وبلاگی در حوزه بانکی باشند، برگزار شود و در هر یک از بخش‌های مذکور به حایزین رتبه‌های اول تا سوم جوایز نفیسی از سوی دبیرخانه جشنواره مستقر در بانک ملی ایران اهدا خواهد شد.

مهلت ارسال آثار به جشنواره پایان روز جمعه ۱۵ دی ماه سال ۱۳۹۱ اعلام شده و تاریخ مراسم اختتامیه ۲۷ دی ماه سال ۱۳۹۱ خواهد بود.

برای شرکت در این مسابقه می توانید به سایت جشنواره به نشانی www.festival.bmi.ir مراجعه نمایند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.