برندگان مسابقه شیوه های مداخله در بافت های فرسوده

0

به گزارش «فارسی مچ» برگزیدگان مسابقه سراسری شیوه های مداخله در بافتهای فرسوده امروز معرفی شدند.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ، آقای عمرانی مدیرعامل شرکت عمران و مسکن سازان استان اصفهان امروز با اشاره به شرکت ۲۸۱ نفر در این مسابقه اینترنتی از سراسرکشور گفت: علی اکبر غریبی از سمنان ، فاطمه امینیان از آران و بیدگل ، علی علیجان فرزاد لاهیجی از گیلان ، محمد ابراهیم عامریان از شاهرود ، مهدی امانی از شهر لنجان ، هادی کوشا از تربت حیدریه ، زینب السادات احمدی از خمینی شهر ، حسین ملک حسینی از علی آباد کتول ، وسیله محمدپور و سمیرا رحیمیان از تبریز در این مسابقه سراسری برگزیده شدند.
مسابقه شیوه های مداخله در بافت های فرسوده شهری با هدف افزایش آگاهی عمومی در خصوص شیوه های مداخله در احیا، ساماندهی و نوسازی این گونه بافت ها، ششم ابان تا ششم آذر ماه برگزارشد.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.