۲۲ مسابقه کتابخوانی آنلاین و مکتوب در خراسان شمالی

0

به گزارش «فارسی مچ» در آذر ماه سال جاری ۲۰ مسابقه کتابخوانی آنلاین و دو مسابقه مکتوب برای گروه های هدف دانشجویان و طلاب و نیز نظامیان خراسان شمالی برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، وی افزود: در مسابقات کتابخوانی مکتوب و در گروه هدف طلاب و دانشجویان کتاب های “فرهنگ عاشورا”، “بصیرت و استقامت”، “جهان اسلام از دیدگاه امام خمینی” و “جریان شناسی بهائیت” به عنوان کتب منبع مسابقه تعیین شده و شرکت کنندگان می بایست تا پایان آذرماه پاسخ های خود را به کتابخانه های عمومی و ادارت کتابخانه های عمومی هر شهرستان تحویل دهند.

رحیمی اظهار داشت: در جامعه هدف نظامیان نیز در مسابقه مکتوب کتاب های  “سیمای فرزانگان”، “نگاهی قرآنی به دوست و دشمن” و کتاب “هفت شهر عشق” به عنوان کتب منبع انتخاب شده اند.

وی اضافه کرد: در مسابقات کتابخوانی آنلاین این دو گروه هدف، علاوه بر کتاب های مورد نظر در مسابقه مکتوب، برخی منابع دیگر از جمله جزء ۱۹ تا ۲۱ قرآن کریم، خطبه هایی از نهج البلاغه و صحیفه سجادیه نیز افزوده شده اند.

رحیمی ترویج فرهنگ کتابخوانی و آشنایی بیشتر با آموزه های دینی و اخلاقی را از اهداف برگزاری این مسابقات عنوان کرد و افزود: در پایان به نفرات و منتخبین برتر در هر کدام از گروه های هدف جوایز ارزنده ای اهدا می شود.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.