دومین دوره مسابقات کتابخوانی راز ماندگار

0

به گزارش «فارسی مچ» مرکز فرهنگی دانشجویی امام, ولایت فقیه و  انقلاب اسلامی جهاد دانشگاهی دومین دوره مسابقات کتابخوانی راز ماندگار را برگزار می کند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، افزایش میزان سطح مطالعه در جامعه علاوه بر اینکه یکی از مطالبات مقام معظم رهبری به شمار می آید، یکی از وظایف مهم و اصلی بنیادهای فرهنگی جامعه نیز محسوب می شود. با توجه به حساسیت و اهمیت این موضوع، مرکز امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی جهاد دانشگاهی با همین رویکرد، اقدام به برگزاری مسابقه ای تحت عنوان “راز ماندگار” با موضوع مفاهیم اخلاقی در سیره ی امام خمینی(ره) و با محوریت کتاب راه و رسم منزلها نموده است.

این مسابقه که مختص دانشجویان و اساتید محترم می باشد، از تاریخ ۲۴ آبانماه سال ۱۳۹۱ آغاز گردیده است و به مدت یک ماه نیز ادامه خواهد داشت. ضمنا نتایج این مسابقه در تاریخ دوم دیماه جاری اعلام خواهد گردید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت جشنواره به آدرس www.razemandegar.ir مراجعه نمایید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.