مسابقه نمایشگاه مطبوعات از دریچه وبلاگ

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از مشرق نیوز؛ مسابقه «نمایشگاه مطبوعات از دریچه وبلاگ» توسط جریده اینترنتی «خبرگزاری دانشجو» برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، جریده اینترنتی «خبرگزاری دانشجو»، از تمام وبلاگ نویسان برای حضور در نمایشگاه دعوت به عمل آورده و از آنان دعوت می کند با نوشتن حواشی،‌ یادداشت و یا خلق هر گونه اثر وبلاگی در این مسابقه شرکت کنند.

نمایشگاه مطبوعات به عنوان یک برنامه سالانه با حضور نمایندگان رسانه‌های مختلف از جمله مطبوعات و خبرگزاری‌ها در حال برگزاری است.

از آنجا که بیشتر بازدیدکنندگان این نمایشگاه را اهالی رسانه و علاقه‌مندان به کار رسانه‌ای تشکیل داده و بخش عمده‌ای از آنها به انتشار نظرات و نوشته‌های خود در فضای مجازی از جمله شبکه‌های اجتماعی و وبلاگ‌ها اقدام می کنند، جریده اینترنتی «خبرگزاری دانشجو» بر آن  شد تا مسابقه وبلاگنوسی با عنوان «نمایشگاه مطبوعات از دریچه وبلاگ» را طراحی و اجرا کند.

جرئیات مسابقه

جریده اینترنتی «خبرگزاری دانشجو»، از تمام وبلاگنویسان جهت حضور در نمایشگاه و بازدید از غرفه این خبرگزاری دعوت به عمل می‌آورد و در کنار آن از تمامی علاقه‌مندان به وبلاگنویسی دعوت می کند تا یا نوشتن حواشی،‌ی ادداشت، و یا خلق هر گونه اثر وبلاگی در این مسابقه شرکت کنند.

چگونگی شرکت در مسابقه وبلاگ نویسی « نمایشگاه مطبوعات از دریچه وبلاگ»

وبلاگ نویسان علاقه‌مند به شرکت در این مسابقه می‌توانند با مراجعه به غرفه «خبرگزاری دانشجو» در نمایشگاه مطبوعات و یا ارسال نام وبلاگ و مشخصات خود شامل نام، نام خانوادگی، ایمیل و شماره تماس، به ایمیل ۲۲k1388@gmail.com اقدام به ثبت نام وبلاگ خود کنند.

همه مطالب منعکس خواهد شد

لینک و تولیدات همه وبلاگ های شرکت کننده در مسابقه وبلاگنویسی «نمایشگاه مطبوعات از دریچه وبلاگ»در  جریده اینترنتی «خبرگزاری دانشجو» به همراه لینک وبلاگ نویسنده اثر درج خواهد شد.

نحوه تعیین منتخبان

شرکت‌کنندگان در مسابقه وبلاگنویسی « نمایشگاه مطبوعات از دریچه وبلاگ» طی جلسه‌ای که بعد از اتمام ایام برگزاری این نمایشگاه برگزار خواهد شد،‌ اقدام به انتخاب آثار برتر از میان نوشته‌های خود می کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.