مسابقه نمایشگاه مطبوعات از دریچه وبلاگ

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از مشرق نيوز؛ مسابقه «نمایشگاه مطبوعات از دریچه وبلاگ» توسط جريده اينترنتي «خبرگزاري دانشجو» برگزار مي شود.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، جريده اينترنتي «خبرگزاري دانشجو»، از تمام وبلاگ نويسان براي حضور در نمايشگاه دعوت به عمل آورده و از آنان دعوت مي كند با نوشتن حواشي،‌ يادداشت و يا خلق هر گونه اثر وبلاگي در اين مسابقه شركت كنند.

نمايشگاه مطبوعات به عنوان يك برنامه سالانه با حضور نمايندگان رسانه‌هاي مختلف از جمله مطبوعات و خبرگزاري‌ها در حال برگزاري است.

از آنجا كه بيشتر بازديدكنندگان اين نمايشگاه را اهالي رسانه و علاقه‌مندان به كار رسانه‌اي تشكيل داده و بخش عمده‌اي از آنها به انتشار نظرات و نوشته‌هاي خود در فضاي مجازي از جمله شبكه‌هاي اجتماعي و وبلاگ‌ها اقدام مي كنند، جريده اينترنتي «خبرگزاري دانشجو» بر آن  شد تا مسابقه وبلاگنوسي با عنوان «نمايشگاه مطبوعات از دريچه وبلاگ» را طراحي و اجرا كند.

جرئيات مسابقه

جريده اينترنتي «خبرگزاري دانشجو»، از تمام وبلاگنويسان جهت حضور در نمايشگاه و بازديد از غرفه اين خبرگزاري دعوت به عمل مي‌آورد و در كنار آن از تمامي علاقه‌مندان به وبلاگنويسي دعوت مي كند تا يا نوشتن حواشي،‌ي ادداشت، و يا خلق هر گونه اثر وبلاگي در اين مسابقه شركت كنند.

چگونگي شركت در مسابقه وبلاگ نويسي « نمايشگاه مطبوعات از دريچه وبلاگ»

وبلاگ نويسان علاقه‌مند به شركت در اين مسابقه مي‌توانند با مراجعه به غرفه «خبرگزاري دانشجو» در نمايشگاه مطبوعات و يا ارسال نام وبلاگ و مشخصات خود شامل نام، نام خانوادگي، ايميل و شماره تماس، به ايميل 22k1388@gmail.com اقدام به ثبت نام وبلاگ خود كنند.

همه مطالب منعکس خواهد شد

لینک و تولیدات همه وبلاگ های شرکت کننده در مسابقه وبلاگنویسی «نمایشگاه مطبوعات از دریچه وبلاگ»در  جریده اینترنتی «خبرگزاری دانشجو» به همراه لینک وبلاگ نویسنده اثر درج خواهد شد.

نحوه تعيين منتخبان

شركت‌كنندگان در مسابقه وبلاگنويسي « نمايشگاه مطبوعات از دريچه وبلاگ» طي جلسه‌اي كه بعد از اتمام ايام برگزاري اين نمايشگاه برگزار خواهد شد،‌ اقدام به انتخاب آثار برتر از ميان نوشته‌هاي خود مي كنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.