مسابقه کتابخوانی غدیر

0

به گزارش «فارسي مچ» هیات محبین الائمه با همت جمعی از جوانان شهر نظرآباد (از توابع استان البرز) مسابقه كتابخواني غدير را در سه سطح برگزار مي كند.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، اين مسابقه در سه سطح دانش آموزی ، دانشجویی و عمومی برگزار مي شود.
کتاب بخش دانش آموزی “برکه ای بر فلک نازد” ، کتاب بخش دانشجویی نیز “بلندترین داستان غدیر” و کتاب بخش عمومی “گزارش لحظه به لحظه از واقعه غدیر” است فایل هریک از این کتب در سایت مسابقه به آدرس www.ghadir91.ir قابل دسترسی و مطالعه است . البته برای شرکت در مسابقه می بایست ثبت نام شما در سایت کامل گردد که این مسئله نیز در بخش ثبت نام صفحه اصلی سایت قابل انجام می باشد .
پس از ثبت نام شما می توانید در همان زمان وارد بخش پاسخگویی به سئوالات مسابقه شوید و یا در فرصت مناسب تری به این امور بپردازید . نام کاربری و کلمه عبور جهت شرکت در مسابقه برای شما پیامک می گردد .
هر کاربر حداکثر 3 بار فرصت شرکت در مسابقه را دارد و بالاترین امتیاز برای وی لحاظ می گردد . کاربران تنها مجاز به شرکت در یک بخش از سه بخش مسابقه می باشند .

از میان کسانی که در مسابقه بالاترین امتیاز را کسب کرده اند به قید قرعه به 110 نفر کمک هزینه سفر به عتبات عالیات و به 110 نفر کمک هزینه سفر به مشهد مقدس اهدا خواهد شد.
قرعه کشی و اهدای جوائز همزمان با میلاد حضرت رسول اکرم و دهه فجر صورت خواهد گرفت.

 

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.