مسابقه کتابخوانی بر کرانه وحی

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از خبرگزاري مهر؛ همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی مسابقه کتابخوانی «کرانه‌ی وحی» به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی واحد البرز در دانشگاه خوارزمی و مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، جمشید ندافی، مدیر اداره فعالیتهای دینی،ادبی و هنری جهاد دانشگاهی واحد البرز اظهار داشت: مسابقه کتابخوانی «بر کرانه‌ی وحی» همزمان با هفته کتاب ویژه علامه طباطبایی در دانشگاه خوارزمی و مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج  در حال برگزاری است.

وی افزود: این مسابقه با هدف آشنایی دانشجویان با شیوه‌ی زندگی، شخصیت و اندیشه‌های علامه طباطبایی، به عنوان فردی که روز کتاب به نام ایشان مزین گشته است و معرفی ایشان به عنوان یکی از اندیشمندان بزرگ معاصر برگزار می‌شود.
ندافی گفت:  مطالبی همچون: زندگی‌نامه، آثار، خاطرات و گزیده‌ای از آثار علامه در قالب کتابچه‌ای تدوین شده و به عنوان منبع مسابقه در نظر گرفته شده است.
وی در پایان گفت: این مسابقه از سوی دانشجویان مورد استقبال خوبی قرار گرفته است و دانشجویان برای شرکت در این مسابقه می‌توانند با شماره 34505151- 026 تماس حاصل فرمایند.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.