مسابقه کتابخوانی بر کرانه وحی

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از خبرگزاری مهر؛ همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی مسابقه کتابخوانی «کرانه‌ی وحی» به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی واحد البرز در دانشگاه خوارزمی و مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، جمشید ندافی، مدیر اداره فعالیتهای دینی،ادبی و هنری جهاد دانشگاهی واحد البرز اظهار داشت: مسابقه کتابخوانی «بر کرانه‌ی وحی» همزمان با هفته کتاب ویژه علامه طباطبایی در دانشگاه خوارزمی و مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج  در حال برگزاری است.

وی افزود: این مسابقه با هدف آشنایی دانشجویان با شیوه‌ی زندگی، شخصیت و اندیشه‌های علامه طباطبایی، به عنوان فردی که روز کتاب به نام ایشان مزین گشته است و معرفی ایشان به عنوان یکی از اندیشمندان بزرگ معاصر برگزار می‌شود.
ندافی گفت:  مطالبی همچون: زندگی‌نامه، آثار، خاطرات و گزیده‌ای از آثار علامه در قالب کتابچه‌ای تدوین شده و به عنوان منبع مسابقه در نظر گرفته شده است.
وی در پایان گفت: این مسابقه از سوی دانشجویان مورد استقبال خوبی قرار گرفته است و دانشجویان برای شرکت در این مسابقه می‌توانند با شماره ۳۴۵۰۵۱۵۱- ۰۲۶ تماس حاصل فرمایند.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.