مسابقه چند رسانه‌ای در حریم آفتاب

0
به گزارش «فارسی مچ» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ مدیرعامل بنیاد فرهنگی رضوی از برگزاری مسابقه چند رسانه ا‌ی «در حریم آفتاب» در سراسر کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، این مسابقه با همکاری بنیاد فرهنگی رضوی، موسسه فرهنگی قدس و اداره امور فرهنگی و غنی‌سازی اوقات فراغت زائران آستان قدس رضوی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به توزیع کتاب «نشانی بهشت» در تیراژ یک‌صد هزار نسخه در میان دانش‌آموزان مدارس امام رضا(ع) و عموم علاقه‌مندان، خاطرنشان کرد: سؤالات مسابقه «در حریم آفتاب» از کتاب «نشانی بهشت» تهیه شده است.

مدنی اجرای برنامه‌های محتوایی از جمله افزایش شناخت و معرفت دینی با الگوگیری از سیره‌رضوی، آرامش جسم و روح و روان به واسطه حضور در حرم علی‌بن‌موسی‌الرضا(ع) در قالب قرائت زیارت امین‌الله و بیعت‌نامه را از جمله برنامه‌های اجرایی طرح«بیعت رضوان» عنوان کرد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.