مسابقه وبلاگ‌نویسی عطر تربت

0

به گزارش«فارسی مچ» به نقل از ایسنا؛ همزمان با فرا رسیدن ماه محرم، مسابقه وبلاگ‌نویسی«عطر تربت» به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی زنجان ویژه دانشجویان و وبلاگ‌نویسان استان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، با عنایت به فرا رسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) معاونت فرهنگی جهاد‌دانشگاهی زنجان با ورود به عرصه وبلاگ‌نویسی در موضوعات آیینی و دینی، صفحات دهکده جهانی را با برگزاری مسابقه وبلاگ‌نویسی«عطر تربت» توسط عطر تربت حسینی متبرک و معطر می‌کند.

در این مسابقه هر کدام از دانشجویان و وبلاگ‌نویسان بومی استان می‌توانند با بارگذاری دل‌نوشته‌ها، مقالات، اشعار، عکس‌ها و فایل‌های صوتی مرتبط با موضوع جشنواره در وبلاگ‌های خود در فضای مجازی پرچم شور و شعور حسینی را برافراشته کنند.

مسابقه وبلاگ‌نویسی «عطر تربت» ویژه دانشجویان و وبلاگ‌نویسان استان زنجان، در سطح استانی و در راستای تکریم و تعظیم شعائر عاشورایی در محرم الحرام ۱۴۳۴ به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی زنجان برگزار می‌شود.

موضوعات ارائه شده در این جشنواره عبارتند از؛ زنجان پایتخت شور و شعور حسینی، یوم العباس زنجان، با کاروان زینب(س)، ضیافت محرم(نگاهی به نذورات و احسان در ایام محرم(، معرفت حسینی، سفرنامه عتبات، اصحاب عاشورا، خاندان عاشورا، عباس! معنای عشق و وفا، امام حسین(ع) از دیدگاه مستشرقین، جامعه‌شناسی عاشورا، ما رایت الا جمیلا، قیام امام حسین(ع، فرات، تربت، خوش داشتند حرمت مهمان کربلا و هر موضوع دیگری که مرتبط با امام حسین(ع) و عاشورای حسینی باشد.

این جشنواره به شش بخش؛ بهترین وبلاگ نوشته عاشورایی مشتمل بر مقاله و پژوهش، داستان و شعر، گزارش و خبر، خاطره‌نویسی، روضه و مرثیه، حدیث و روایت، بهترین ریزنوشته عاشورایی، بهترین وبلاگ عاشورایی، بهترین فتووبلاگ دانشجویی یعنی وبلاگی که فقط از عکس برای انتقال پیام استفاده نموده و در هر پست متنی را برای توضیح عکس درج می‌کند، بهترین پادکست عاشورایی یعنی وبلاگی که تنها از صوت برای انتقال پیام استفاده می‌کند و بهترین ویدئوکست عاشورایی، وبلاگی که از فیلم برای انتقال پیام استفاده نماید، تقسیم شده است.

علاقه‌مندان با مراجعه به این سایت و وارد کردن مشخصات شخصی و مشخصات وبلاگ خود و دریافت پیام تأیید ثبت‌نام در جشنواره، وارد پروسه داوری مسابقات می‌شوند.

لازم بذکر است، درج پیوند سایت مسابقه و قرار دادن بنر و پوستر مسابقه در وبلاگ الزامی است. همچنین آثار منتشر شده و ارسالی باید در مورد موضوعات تعیین شده باشد و هر فرد فقط می‌تواند با یک وبلاگ در مسابقه شرکت کند.

ارسال آثار تا تاریخ ۲۵ آذر‌ماه امسال معتبر بوده و به آثاری که پس از این تاریخ ارسال شوند امتیازی تعلق نمی‌گیرد.

خاطر‌ نشان می‌سازد، مراسم اختتامیه مسابقه وبلاگ‌نویسی«عطر تربت» همزمان با شب اربعین حسینی مصادف با ۳۱ دی‌ماه ۹۱ برگزار خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توتانید به وبلاگ جشنواره به آدرس www.atr-e-torbat.blogfa.com مراجعه نمایید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.