مسابقه بزرگ وبلاگ‌نویسی سید ‌الایام

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از خبرگزاری فارس؛ معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی مرکز شهرداری ورامین از برگزاری مسابقه بزرگ وبلاگ‌نویسی سید الایام خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، سید احمد احمدی از برگزاری مسابقه بزرگ وبلاگ‌نویسی «سید الایام» خبر داد و گفت: با توجه به اینکه هشتم آبان سی و چهارمین سالگرد برپایی نماز جمعه در شهرستان ورامین به امر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و به امامت آیت‌الله محمودی گلپایگانی است این مسابقه بزرگ برپا می‌شود.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی مرکز شهرداری ورامین اظهار داشت: اکنون شجره طیبه نماز جمعه ورامین با عمری 33 ساله و رشدی 100 درصدی، قدرت سیاسی و اجتماعی اسلام و جلوه­ای از اتحاد ولایت‌مداری مردم ایران را به نمایش گذاشته و صفوف بهم فشرده اقشار مختلف به ویژه جوانان و نوجوانان، خط بطلانی بر یاوه‌گویی‌های امپراطوری خبری غرب و منافقان داخلی کشیده است.

وی در ادامه افزود: استکبارستیزی، حضور ملت در تمام حوادث تلخ و شیرین، دفاع از حریم قرآن و نبوت و امامت و ولایت، امدادرسانی و حفظ ارزش‌ها و اصول اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و آله از جمله آثار و برکات نماز عبادی سیاسی جمعه شمرده می­شود.

این مسئول سپس با اشاره به گسترش روزافزون فضای مجازی و الکترونیکی تصریح کرد: در جهت رشد فرهنگ نماز جمعه در میان اقشار جامعه مسابقه بزرگ سید الایام برگزار می‌شود.

احمدی در این راستا ادامه داد: دانشگاه علمی کاربردی مرکز ورامین به عنوان قطب فناوری اطلاعات اقدام به برگزاری مسابقه بزرگ وبلاگ‌نویسی سید الایام با موضوع نماز جمعه ورامین کرده است.

این مسئول عنوان کرد: علاقمندان از سراسر کشور می‌توانند آثار خود را به آدرس الکترونیکی info@osveh.info ارسال کنند و برای شرکت در این مسابقه ارسال آدرس اینترنتی، نام و نام خانوادگی شرکت‌کننده و شماره تماس به آدرس پست الکترونیک فوق ضروری است.

وی فرصت ارسال آثار را از پانزدهم آبان تا بیست و ششم دی ماه اعلام کرد و افزود: از نفرات برتر این مسابقه بزرگ در دهه مبارک فجر تقدیر می‌شود.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی مرکز شهرداری ورامین از علاقمندان خواست برای شرکت در این مسابقه وبلاگ‌هایی در یکی از موضوعات بررسی ابعاد شخصیت اسوه خدمت ورامین، نماز جمعه در آینه شعر و ادب، نماز جمعه ورامین در آینه خاطرات، نماز جمعه و استکبارستیزی، نماز جمعه و نقش آن در بیداری اسلامی، نماز جمعه و نقش آن در اقتصاد مقاومتی، نقش جوانان در نماز جمعه، تاثیر نماز جمعه در تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی و ارزیابی کمی و کیفی نمازهای جمعه ورامین، پیشوا، پاکدشت، قرچک، جوادآباد و خیرآباد ایجاد کنند.

وی با اشاره به اینکه سه داور محتوایی و سه داور فنی از مدرسان دانشگاه سطح کیفی و محتوایی آثار دریافتی را مورد ارزیابی قرار می‌دهند، افزود: حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سید محسن محمودی، مهدی کردبچه و نیز خود بنده وبلاگ‌ها را داوری محتوایی کرده و آقایان غلامحسین بازیاری، وحید محمدی یکتا و محسن ممیزی که از داورهای مسابقه ملی وبلاگ خرداد هستند داوران فنی وبلاگ‌های دریافتی خواهند بود.

این مسئول ضمن تشکر از همکاری ستاد برگزاری نماز جمعه ورامین و نیز پایگاه بسیج شهید جعفرجو در برگزاری باشکوه این مسابقه گفت: هدایای نفیس به سه نفر برتر مسابقات مذکور اعطا شده و نفرات چهارم، پنجم و ششم نیز لوح تقدیر به رسم یادبود دریافت می‌کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.