مسابقه وبلاگ‌نویسی بسیج دانش‌آموزی

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از ایکنا؛ دبیر دوازدهمین دوره مسابقات وبلاگ‌نویسی سازمان بسیج دانش‌آموزی، آخرین مهلت شرکت در مسابقه وبلاگ‌نویسی بسیج دانش‌آموزی را ۷ آذر، اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ،اکرم سهرابی، دبیر دوازدهمین دوره مسابقات وبلاگ‌نویسی سازمان بسیج دانش‌آموزی کشور با بیان اینکه فراخوان دوازدهمین دوره مسابقات وبلاگ‌نویسی با محوریت «تولید ملی، اقتدار ایرانی» به تازگی از سوی سازمان بسیج دانش‌آموزی منتشر شده است، اظهار کرد: دانش‌آموزان بسیجی تا ۷ آذرماه، فرصت راه‌اندازی و یا به روزرسانی وبلاگ با موضوعات این مسابقه را خواهند داشت.

دبیر دوازدهمین دوره مسابقه وبلاگ‌نویسی سازمان بسیج دانش‌آموزی درباره موضوعات این مسابقه گفت: «نقش دانش‌آموزان در حمایت از تولید ملی»، «اقتصاد مقاومتی آری، اقتصاد مصرفی خیر!»، «چرا باید کالای ایرانی مصرف کنیم؟»، «چرا باید در میدان تولید علم، قدرت برتر منطقه باشیم؟»، «نقش فهمیده‌های امروز در مقابله با جنگ نرم دشمن» و «دانش‌آموزان شهید، الگوی فداکاری و ایثار(معرفی اسوه‌ها)» از جمله موضوعات این دوره از مسابقه هستند.

وی در ادامه عنوان کرد: دانش‌آموزان بسیجی علاقه‌مند به ایجاد وبلاگ می‌توانند به سامانه وبلاگ‌نویسیwww.ibsblog.ir مراجعه و وبلاگ مورد نظر را ایجاد کرده و آدرس وبلاگ خود را در فرم ثبت‌نام سایت به نشانی www.beest.ir وارد کنند.

سهرابی در ادامه با بیان اینکه وبلاگ‌ها باید فقط در سامانه وبلاگ‌نویسی www.ibsblog.ir ایجاد شود و دانش‌آموزانی که در سامانه www.ibsblog.ir وبلاگ دارند، می‌توانند وبلاگ خود را با موضوعات جدید بروز کنند، ادامه داد: نام‌گذاری مناسب وبلاگ، استفاده از منابع متعدد و معرفی آنها در هر پست، رعایت علائم نگارشی و ویرایشی، داشتن سبک ساده و روان مناسب با ادبیات وبلاگی، میزان جذابیت و کشش مطالب، وجود شناسنامه وبلاگ، وجود آرشیو مطالب در وبلاگ و … از جمله معیارهایی هستند که در ارزیابی وبلاگ‌های ارسالی مورد توجه قرار می‌گیرد.

یادآور می‌شود، برگزیدگان دوازدهمین جشنواره وبلاگ‌نویسی سازمان بسیج دانش‌آموزی کشور، آذرماه، همزمان با هفته بسیج مستضعفین معرفی و تجلیل می‌شوند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.