مسابقه هفتگی رحمه‌ٌللعالمین

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از ایکنا؛ مسابقه هفتگی «رحمه‌ٌللعالمین» در کاشان با محوریت قرآن و نهج‌البلاغه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، مسابقه هفتگی «رحمهٌ‌للعالمین» در محکومیت اهانت به نبی‌مکرم اسلام(ص) از سوی مؤسسه فرهنگی ـ قرآنی امیرالمؤمنین(ع) کاشان برگزار می‌شود.

حجت‌الله پیران‌کاشانی، مسئول روابط عمومی مؤسسه فرهنگی ـ قرآنی امیرالمؤمنین(ع) کاشان، با بیان این خبر گفت: در محکومیت اهانت به نبی‌مکرم اسلام(ص) حوزه تبلیغ و ترویج مؤسسه فرهنگی قرآنی امیرالمؤمنین(ع) کاشان، مسابقه هفتگی «رحمه‌للعالمین» را با محوریّت قرآن و نهج‌البلاغه برگزار می‌کند.

این فعال قرآنی اضافه کرد: شروع مسابقه از چهارم آبان‌ماه به همت مؤسسه امیرالمؤمنین(ع) کاشان بوده است و تا بیست‌ویکم دی‌ماه مصادف با ایام رحلت نبی‌مکرم اسلام(ص) ادامه دارد.

وی ضمن بیان مطلب فوق افزود: این دور از مسابقات با موضوعاتی شامل رابطه نبوت و امامت، ویژگی‌های پیامبر(ص)، راه و رسم زندگی ایشان، ضرورت اقتدا به ایشان، جاهلیت قبل و بعد از ایشان، نعمت بعثت ایشان، برکت وجود ایشان، اقسام یاران و شهادت غم‌انگیزشان می‌شود.

پیران‌کاشانی در ادامه از جمله جوایز این دور از مسابقات هفتگی را کمک هزینه مکه مکرمه، مدینه منوره، کربلای معلی، مشهد مقدس و … نام برد.

این مسئول خاطرنشان کرد: مسابقه هفتگی تفسیر موضوعی قرآن و نهج‌البلاغه ویژه عموم مردم قرآن‌دوست برگزار می‌شود که همواره از علاقه‌مندان ثبت نام خواهد شد.

یادآوری می‌شود، متقاضیان شرکت در این دور از مسابقات قرآنی می‌توانند با شماره تلفن‌های ۴۴۴۳۱۷۶، ۴۴۴۳۱۶۱ و ۵۵۵۲۱۰۶ با کد ۰۳۶۱ تماس حاصل کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.