مسابقه عاشورایی بانوی ستاره‌ها

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از ایکنا؛ مسئول مجمع جهانی حضرت علی اصغر(ع) استان زنجان گفت: مسابقه ادبی، هنری و عاشورایی حضرت زینب(س) با عنوان «بانوی ستاره‌ها» در زنجان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، داود خدایی، مسئول مجمع جهانی حضرت علی‌اصغر(ع) استان زنجان اظهار کرد: مسابقه ادبی، هنری و عاشورایی سوگواره حضرت زینب(س) با موضوعیت «بانوی ستاره‌ها» ویژه دانش‌آموزان مقاطع ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به این‌که این مسابقه در قالب شعر، داستان، متن ادبی و عکس برگزار می‌شود، افزود: عکس‌های ارسالی به این مسابقه باید در قالب لوح فشرده و با دقت DPI300 و با فرمت TIF به دبیرخانه ارسال شود.

خدایی با بیان این‌که با آغاز ماه محرم و از ۲۶ آبان‌ماه این مسابقه آغاز می‌شود، تصریح کرد: آخرین مهلت ارسال آثار به این سوگواره ۲۸ بهمن‌ماه امسال خواهد بود.

وی «خیمه به خیمه»، «بیا برادر!»، «حدیث صبر»، «خواهری از جنس نور»، «داغ صنوبر» و «سایه خورشید» را از موضوعات این مسابقه ادبی دانست و اظهار کرد: مسابقه ادبی، هنری و عاشورایی «بانوی ستاره‌ها» با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و این مجمع برگزار می‌گردد.

مسئول مجمع جهانی حضرت علی اصغر(ع) استان زنجان در پایان خاطر‌نشان کرد: فراخوان مسابقه ادبی، هنری و عاشورایی «بانوی ستاره‌ها» در سطح استان توزیع شده و علاقمندان نسبت به ارسال این آثار اقدام کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.