مسابقه طراحی صفحه نخست سایت رزبلاگ

0

به گزارش «فارسی مچ» مجموعه آیپان ، به عنوان بزرگترین مجموعه کامپلکس اینترنتی ایران ، اقدام به برگزاری مسابقه طراحی PSD گرافیکی صفحه نخست سایت رزبلاگ نموده است .

هدف و موضوع مسابقه

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، در اطلاعیه این مسابقه چنین آمده است: حجم بالای استقبال کاربران رزبلاگ در زمان شروع بکار این سرویس تا کنون ،ما را بر این داشته است تا بهترین شرایط ممکن را برای استفاده کاربران محترم ، در نظر بگیریم . لذا هدف از برگزاری این مسابقه ، دخیل نمودن سلیقه کاربران در طراحی نسخه های جدید سایت رزبلاگ می باشد . بدین صورت که هر کاربر میتواند طرحی با سلیقه خود را در فرمت PSD برای صفحه نخست سایت رزبلاگ در نظر گرفته و فایل PSD همراه با یک خروجی در فرمت JPG را برای ایمیل مسابقه ارسال کند .

با توجه به توانایی مجموعه در طراحی و کد نویسی سیستم، هیچ مشکلی برای کاربران مبنی بر دخیل نمودن طرح های نوین وجود ندارد . بر همین اساس آیپان از طرح های ارسالی که دارای قسمت های جدید و نوین می باشند استقبال میکند. به چند نمونه مثال جهت نزدیک کردن ذهن به موضوع مورد بحث اشاره میکنیم :

– بکار بردن SlideShow در زمینه های آخرین ارسال ها و …

– تفکیک آخرین مطالب به صورت موضوعی تخصصی بلاگ ها مثلا آخرین مطالب بلاگ های سرگرمی و …

– نمایش خلاصه متن آخرین پست ها همراه با تصویر نویسنده در صفحه نخست

جایگاه های تبلیغاتی

طرح های ارسالی می بایست جایگاه های تبلیغاتی مناسبی را داشته باشند . در ذیل چند نمونه مثال از جایگاه های مناسب تبلیغاتی را درج میکنیم :

– بنر ۴۶۸*۶۰ و یا ۷۲۸*۱۲۰ در هدر و فوتر وب سایت

– جایگاه های تبلیغاتی گرافیکی ۲۹۵*۹۰ یا ۱۲۰*۲۴۰

 شرایط و نحوه شرکت در مسابقه

شرکت در این مسابقه برای کلیه کاربران سایت رزبلاگ آزاد می باشد . بعد از تکمیل نهایی طرح ، میبایست یک ایمیل حاوی فایل PSD همراه با خروجی JPG همراه با ذکر نام و نام خانوادگی و نیز شماره تلفن تماس به پست الکترونیکی match@aypan.com ارسال نمایند و منتظر ایمیل تایید دریافت همراه با شناسه ثبت باشند .

مهلت شرکت در مسابقه و ارسال طرح فقط تا تاریخ ۲۷ آبان ماه ۱۳۹۱ می باشد و پس از بررسی نهایی همزمان با رونمایی از نسخه جدید رزبلاگ در تاریخ ۷ آذرماه ۱۳۹۱ مشخصات طرح برنده اعلام و جایزه ایشان اهدا می گردد .

 جوایز در نظر گرفته شده برای طرح برنده ، در قالب یک پکیج برای شخص برنده ارسال می شود . محتویات پکیج به شرح زیر می باشد :

– لوح تقدیر مجموعه آیپان به پاس تشکر از حسن همکاری

– مبلغ یک میلیون ریال وجه نقد

– بن استفاده رایگان از فضای میزبانی ۱۰۰۰۰ مگابایت لینوکس با امکانات نامحدود و کنترل پنل Cpanel جهت میزبانی فایل و سایت به مدت ۱۹۹ روز

در پایان شایان ذکر است ، تنها راه ارتباطی با مسئولین برگزاری مسابقه پست الکترونیکی ذکر شده می باشد ، لذا خواهشمند است به هیچ طرق دیگری نسبت به ارسال یا پیگیری طرح های ارسالی اقدام نفرمایید .

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.