مسابقه خوشنویسی دو قدم مانده به صبح

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی هرمزگان؛ به همت حوزه هنری وابسته به اداره کل تبلیغات اسلامی هرمزگان، فراخوان مسابقه خوشنویسی باعنوان دو قدم مانده به صبح در استان منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، به همت واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری وابسته به اداره کل تبلیغات اسلامی هرمزگان، مسابقه خوشنویسی دوقدم مانده به صبح با تکیه بر ارزشها و مفاهیم اسلامی و با هدف اشاعه و ترویج فرهنگ اصیل اسلامی و گسترش فعالیت های فرهنگی هنری و مذهبی نرتبط با مبانی تشیع و همچنین استمرار تلاش های تحول آفرین و تبادل تجربیات و ره آوردهای گرانقدر هنر الهام بخش قدسی خوشنویسی در استان برگزار می شود.

گفتنی است علاقمندان جهت شرکت در این مسابقه می توانند تا ۱۱ مرداد ماه ۹۱، آثار خود را به آدرس: بندرعباس خیلبان آیت الله غفاری، کوچه مدرس ۲ روبه روی اداره آگاهی، حوزه هنری هرمزگان ارسال کنند.

آثار ارسالی در نمایشگاهی که ۲۴ مردادماه سال جاری در بندرعباس برگزار خواهد شد در معرض دید علاقمندان قرار می گیرد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.