مسابقه خانواده در آینه عکس و نقاشی

0

به گزارش «فارسی مچ» همزمان با برگزاری کنفرانس بین المللی حقوق بشر و فرهنگ‌ها، نمایشگاه و مسابقه عکاسی و نقاشی با عنوان ” خانواده درآینه عکس و نقاشی” برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، این نمایشگاه با محوریت خانواده و در بخش های مختلفی از قبیل خانواده و فرهنگ، خانواده و اصلاح الگوی مصرف، خانواده و اقتصاد مقاومتی، خانواده و آموزش، خانواده و هنر، خانواده و کودک، خانواده و مذهب، خانواده و مقابله با جنگ نرم و … از ۲۲ آبان ماه جاری به مدت دو روز برپا می شود.

علاقمندان می توانند آثار خود را تا تاریخ پنجشنبه ۱۸ آبانماه به پست الکترونیکی Zahra.alvand@gmail.com ارسال کرده و همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۹۱۲۵۲۳۲۷۸۱ و یا ۰۲۱۶۶۷۱۰۳۷۲ تماس حاصل نمایند.

بنابراین گزارش، از سوی هیات داوران، جوایز ارزنده‌ای به صاحبان آثار برگزیده، اهدا خواهد شد.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.