مسابقه ایده‌پردازی بازی‌های فرهنگی و دینی

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از خبرگزاری فارس؛ ستاد خبری نخستین نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای قم، به منظور ارتقای سطح فرهنگی و ارزشی بازی‌های رایانه‌ای و شناسایی استعداد‌ها و توانمندی‌های جوانان متعهد و علاقه‌مند، نخستین دوره مسابقات ایده‌پردازی بازی‌های فرهنگی و دینی با حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، سبک‌های این مسابقه بازی‌های بزرگ، کوچک، آن‌لاین و موبایل و محورهای آن نیز قصص قرآنی، دفاع مقدس، سبک زندگی، ارزش‌های اخلاقی، هنجارها و ناهنجاری‌های اجتماعی و… اعلام شده است.

این مسابقه در بررسی ایده‌ها، جنبه‌های نوآورانه طرح مورد توجه قرار خواهد گرفت و در طرح‌هایی که مشابه آن موجود باشد باید به جنبه‌های جدید و نو آن اشاره شود.

طرح‌های دریافتی در بانک ایده به نام مؤلف ثبت خواهد شد و تعداد آثار ارسالی محدودیتی ندارد و ایده بازی باید به دور از کلی‌گویی و با اشاره به جزئیات بازی نوشته شود.

بر اساس این گزارش ایده ارسالی شامل شخصیت‌پردازی، طرح بازی و سناریو حداقل یک مرحله از بازی باشد و در این ایده باید پیام‌های فرهنگی و دینی و نکات متمایز‌کننده بازی به طور شفاف بیان شود.

علاقمندان تا ۱۵ دی ماه فرصت دارند تا آثار خود را به آدرس idea@ircg.ir ارسال کنند و نتایج مسابقه نیز ۱۵ بهمن سال ۹۱ اعلام خواهد شد و به نفرات برتر این مسابقات جوایزی ارزنده اهدا خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.