نخستین مسابقه ایده‌پردازی بازی‌های فرهنگی و دینی

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از خبرگزاری مهر؛ نخستین مسابقه ایده پردازی بازی‌های رایانه ای فرهنگی و دینی دی ماه سال جاری با حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، مسابقات ایده پردازی بازی های فرهنگی و دینی به منظور ارتقای سطح فرهنگی و ارزشی بازی‌های رایانه‌ای و شناسایی استعدادها و توانمندی‌های جوانان متعهد و علاقه مند برگزار می‌شود.این مسابقات در قالب سبک های بازی‌های بزرگ، کوچک –minigame-، آنلاین و بازی‌های موبایل برپا می شود.

قصص قرآنی، دفاع مقدس، سبک زندگی، ارزش های اخلاقی ، هنجارها و ناهنجاری‌های اجتماعی از محورهای مسابقات ایده پردازی بازی های رایانه ای فرهنگی دینی به شمار می رود.

جوایز پیش بینی شده برای آثار برگزیده در این مسابقه ۲ میلیون تومان به ایده فوق العاده، نفر اول ۱ میلیون تومان، نفر دوم ۷۵۰ هزار تومان و نفر سوم ۵۰۰ هزار تومان است.

بررسی ایده‌ها و جنبه‌های نوآورانه طرح از قوانین این مسابقات در انتخاب آثار برتر است. بنابراین در طرح‌هایی که مشابه آن موجود است، باید به جنبه‌های جدید و نو آن اشاره شود، طرح‌های دریافتی در بانک ایده به نام مؤلف ثبت خواهد شد. تعداد آثار ارسالی محدودیتی ندارد، ایده بازی باید به دور از کلی گویی و با اشاره به جزئیات بازی نوشته شود و هیأت داوری حق دخل و تصرف و استفاده از طرح‌ها را با ذکر نام صاحب ایده برای خود محفوظ می‌دارد، اشاره کرد.

معیارهای ارزیابی که باید شرکت کنندگان مورد توجه قرار دهند شامل: طرح ارسالی حداقل ۵ صفحه، ایده‌‌ی ارسالی شامل شخصیت پردازی، طرح بازی و سناریوی حد اقل یک مرحله از بازی باشد و پیام ‌های فرهنگی – دینی و نکات متمایز کننده بازی به طور شفاف بیان شود.

مهلت ارسال آثار به نخستین دوره مسابقات ایده پردازی بازی‌های فرهنگی – دینی ۱۵ دی ماه سال جاری  و زمان اعلام نتایج ۱۵ بهمن ماه امسال است.

علاقه مندان برای ارسال آثار خود می توانند به آدرس الکترونیکی  idea@ircg.ir  مراجعه کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.