مسابقه‌ کتابخوانی در خانه فرهنگ امیرکبیر

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از ایلنا؛ خانه فرهنگ امیرکبیر درآستانه روز کتاب و کتابخوانی مسابقه یک قطره از دریا را برگزار می‌کند.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ، این مسابقه با مشارکت کانون بانوان خانه فرهنگ امیرکبیر و کتابخانه شهر فرهنگسرای تهران برگزار و طی آن کتاب بی‌بدیل عرفانی و اخلاقی «شرق بی‌غروب» در اختیار بانوان علاقمند قرار می‌گیرد تا پس از مطالعه آن در مسابقه شرکت کنند.
کتاب «شرق بی‌غروب» ترجمه سید علی اکبر صداقت – ترجمه کتاب شریف مصباح الشریعه منسوب به امام صادق (ع) – حاوی موضوعات دینی، عرفانی، سلوکی نظیر اسرار نماز، اسرار وضو، ذکر و فضایل اخلاقی است و پرسش‌های مسابقه از این کتاب ارزشمند طرح خواهد شد.
روز ۲۲ آبان و در آستانه روز کتاب و کتابخوانی در نشستی که از ساعت ۹ تا ۱۱ در خانه فرهنگ امیر کبیر برگزار می‌شود مسابقه «یک قطره از دریا» کلید خواهد خورد.
علاقمندان برای شرکت در این مسابقه می‌توانند به نشانی شهرک گلستان (شهرک راه آهن) – انتهای بلوار کاج – سروستان ۱۱ – پلاک ۶، خانه فرهنگ امیرکبیر، مراجعه نموده و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۴۴۷۲۸۰۱۷ تماس بگیرند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.