دبیر جشنواره وبلاگنویسی افق آینده اعلام کرد

0

به گزارش «فارسي مچ» دبیر جشنواره وبلاگنویسی افق آینده اطلاعيه اي را صادر نمود.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، در اين اطلاعيه چنين آمده است؛ احتراماً به استحضار کلیه ی عزیزان شرکت کننده در نخستین جشنواره وبلاگنویسی افق آینده می رساند که در اعلام نتایج اولیه، رتبه بندی وبلاگ ها، مدنظر هیأت داوران نبوده است.
دبیرخانه جشنواره اعلام می دارد که به تمامی انتقادات و اعتراضات مرحله نخست داوری، رسیدگی و هر چه سریعتر نتایج نهایی جشنواره را به اطلاع عموم خواهد رساند. در ضمن قابل ذکر است که لیست وبلاگ های برگزیده، قابل افزایش خواهد بود. ذکر این نکته الزامی است که تنها پشتیبان مادی و معنوی این جشنواره که با حضور جمع کثیری از بلاگرهای جوان این مرز و بوم صورت پذیرفت، اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران بود که در همین جا، صمیمانه ترین تقدیرات را خدمت روابط عمومی و حراست محترم آن اداره تقدیم می دارد.
در پایان دبیرخانه نخستین جشنواره وبلاگ نویسی افق آینده اذعان می دارد که مهم ترین عامل تعویق صورت گرفته در اعلام نتایج این جشنواره، مشکلات باصطلاح اقتصادی نهادهای دولتی و عدم حمایت های مادی توسط ارگان های ذیربط بوده است که بدینوسیله گلایه و شکوه ی خویش را نسبت به بدقولی بسیاری از دستگاههای دولتی اعلام می دارد.

والعاقبه للمتقین…
دبیرخانه نخستین جشنواره وبلاگ نویسی افق آینده

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.