جشنواره سراسری نماز و نیایش

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از ایکنا، دبیر اجرایی جشنواره سراسری «نماز و نیایش» از تمدید مهلت ارسال به جشنواره سراسری «نماز و نیایش به روایت دوربین» تا ۲۷ آبان‌ماه خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، علی بیطرفان، دبیر اجرایی جشنواره سراسری نماز و نیایش، ۱۴ آبا‌ن‌ماه، گفت: پنجمین جشنواره سراسری «نماز و نیایش» به روایت دوربین از دوم تا پنجم بهمن‌‌ماه سال جاری به مدت چهار روز در استان قم برگزار می‌شود.

وی افزود: این جشنواره به منظور تشویق و ترغیب هنرمندان در راستای بالا بردن جایگاه والای نماز و نیایش، گسترش فرهنگ نماز و نمازخوانی، تقویت مبانی فرهنگ عمومی مبتنی بر باورها و ارزش‌های دینی هر دو سال یک بار برگزار می‌شود.

دبیر اجرایی جشنواره نماز و نیایش از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره را بکارگیری ابزارهای هنری ارائه آفرینش‌های جذاب در حیطه موضوعات دینی و پرداختن به امر معنوی نماز و نیایش عنوان کرد.

وی اضافه کرد: این جشنواره با پرداختن به مبانی دینی مانند نماز و نیایش در قالب هنر توجه جامعه و جوانان را به یکی از جلوه‌های بی‌بدیل روحی انسان جلب می‌کند.

دبیر اجرایی پنجمین جشنواره سراسری نماز و نیایش به روایت دوربین بیان کرد: این جشنواره توسط انجمن سینمای جوانان ایران و اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم در سه بخش فیلم کوتاه، فیلم‌نامه و عکس در بهمن‌ماه امسال برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: جشنواره نماز و نیایش با موضوعات نگاه ژرف، عمیق و هنرمندانه به معبود، بررسی ابعاد بی‌کران معنوی نماز و نیایش، نماز و نیایش در زندگی مردم و اثرات فرهنگ‌ساز آن در جامعه فراخوان شده است.

بیطرفان از دیگر موضوعات این جشنواره را تأثیرگذاری رفتارهای دینی خانواده بر فرزندان، عوامل و شیوه‌های تشویق و ترغیب جوانان و نوجوانان به نماز، نماز و نمازخوانی در اجتماعات و نقش نماز در ایجاد وحدت و یکپارچگی، رشد فضایل اخلاقی و اهتمام به امر به معروف و نهی از منکر در ترویج نماز و نیایش را از دیگر موضوعات این جشنواره عنوان کرد.

وی بیان کرد: با توجه به استقبال جوانان و هنرمندان از این جشنواره مهلت ارسال آثار در سه بخش فیلم، فیلم‌نامه و عکس به دبیرخانه از ۱۰ تا ۲۷ آبان‌ماه سال جاری تمدید شد.

دبیر اجرایی پنجمین جشنواره سراسری نماز و نیایش خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره تا روز شنبه ۲۷ آبان‌ماه فرصت دارند از طریق سایت انجمن سینمای جوانان به آدرس www.iycs.ir به صورت اینترنتی در سه بخش یاد شده این جشنواره ثبت‌نام کنند.

http://iqna.ir/fa/news_detail.php?ProdID=1131249

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.