تمدید جشنواره قرآنی مبین

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از ایکنا؛ مهلت ارسال آثار به جشنواره قرآنی مبین تا ۱۶ آذر تمدید شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، معاون فرهنگی، مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی تهران با اشاره تمدید زمان ارسال آثار به جشنواره قرآنی خبرگزاری‌ها، نشریات مکتوب و الکترونیک گفت: مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی نشریات دیجیتال و مکتوب قرآنی «مبین» تا ۱۶ آذر ماه تمدید شد.

محمدصادق افراسیابی، معاون فرهنگی، مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی تهران، با اشاره به دومین جشنواره قرآنی خبرگزاری‌ها، نشریات مکتوب و الکترونیک اظهار کرد: پنجمین نشست شورای سیاستگذاری جشنواره قرآنی مبین در نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات برگزار شد و بر اساس مصوبات این نشست قرار شد که مهلت ارسال آثار برای خبرگزاری‌ها، پایگاه‌های خبری و مطبوعات تمدید شود تا اصحاب رسانه بتوانند آثاری را که با موضوعات قرآنی تولید کرده‌اند را برای‌مان ارسال کنند.

وی افزود: مهلت ارسال آثار به مدت یک‌ماه تمدید شد و اصحاب رسانه در این یک ماه فرصت دارند تا آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

همچنین پس از پایان مهلت ارسال آثار، داوری‌ها آغاز و برگزیدگان انتخاب خواهند شد. معاون فرهنگی، مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی تهران تصریح کرد: تاکنون پنج هزار اثر به دبیرخانه دومین جشنواره قرآنی نشریات مکتوب، الکترونیک و خبرگزاری‌ها ارسال شده است.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.