برگزیدگان جشنواره بین اللمللی فروغ ابدیت

2

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از سیمرغ؛ برگزیدگان جشنواره بین اللمللی فروغ ابدیت اعلام گردیدند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، در اطلاعیه این مسابقه چنین ذکر شده است: در مسابقه ای که سر ارادت به ختمی مرتبت باشند ، همه برنده اند، اما لطف خدا یار بود و این بار هیچ یک از برنده ها را نمی شناختیم که دیگران یا خودمان مثل همه جشنواره ها شبهه مان شود که نکند در قضاوت چیزی جز عدالت مورد نظر بوده . هرچند اطمینانم هست ، هر کس به اندازه ی زحمتی که کشیده انتظاری دارد و فکر نمی کند ، کارش جز در سطح اول تا سوم در جایی بگنجد.

با این حال، جوایز و داوری ها خیلی جدی تر از انتظار بود و حتی در برخی از رشته ها که بیش از صد اثر شرکت داده شده بود ،برگزیده و تقدیری نداشتیم.

معادل ریالی جوایز معهود( سکه طلا) در میان لوح تقدیر و تندیس های نام محمد (ص)، یکی یکی به برگزیدگان اهدا شد.

بخش مقاله هیچ برگزیده و تقدیر شده ای نداشت.

داستانک و اشعار هم برگزیده نداشتند و از اشعار علی رجبعلی زاده کاشانی ،مخدی جاندار و محمد جواد شاهمرادی  و داستانک های سید ابراهیم  پیره و طیبه جعفری تقدیر شد.

تقدیر شدگان بخش فیلم های ۱۰۰ ثانیه ای عماد سلیمانیان و سید سجاد موسوی بودند و حمید رضا بازرگانی به عنوان رتبه اول، و محمد جانی پور به عنوان رتبه دوم بخش عکس جوایز خودشان را دریافت کردند.

بخش گرافیک هم برگزیده داشت و جایزه اول به نرگس حاتمی موحد رسید و اکبر وکیلی به رتبه دوم مفتخر گردید.

بخش وبلاگ نویسی بیشترین جایره را به خود اختصاص داده بود و علی رغم این که جایزه و تندیس رتبه ی اول به کسی نرسید ، توحید مهدوی و حسین رضایی به مقام دوم و سوم  رسیدند از سعید سلطان آبادی  و سید جعفر فاطمی نوش آبادی به خاطر وبلاگ هایشان تقدیر گردید.

اما در میان رشته های جشنواره تنها بخش کاریکاتور بود که سه برگزیده اصلی داشت و از میان ده ها کاریکاتور ارسالی به جشنواره محمود نظری، علی شعبانی و عباس ناصری به عنوان نفرات اول تا سوم این رشته جوایز نقدی و لوح های افتخار خود را از مسئولین و هنرمندان تحویل گرفته بودند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۲ دیدگاه

  1. تبریک عرض می کنم خدمت دبیر مسابقات وبلاگ نویسی سایت، جناب آقای حسین رضایی که رتبه سوم وبلاگ نویسی این جشنواره را به خود اختصاص دادند و همچنین تبریک به جناب آقای فاطمی که از خبرنگاران خوب ما می باشند.

    • سپاس از تشکرات شما منم ایام محرم الحرام را به شما وخانواده محترمتان سردبیر وب سایت فارسی مچ تسلیت عرض می کنم
      یا علی

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.