برگزيدگان دومين جشنواره ملی شعر دانشجويان و طلاب

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از ايكنا؛ دومين جشنواره شعر «دانشجويان و طلاب» كه در شيراز برگزار شد، با اعلام برگزيدگان به كار خود پايان داد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، در پايان دومين جشنواره شعر «دانشجويان و طلاب»، 29 برگزيده در سه بخش شعر، مجموعه شعر منتشر نشده (جايزه ادبی شهيد احمد زارعی) و مقاله به اين شرح اعلام شدند.

در بخش مجموعه شعر منتشر نشده (جايزه ادبی شهيد احمد زارعی) در قالب كلاسيك، رويا باقری با مجموعه شعر «همسايه‌ای در ماه» و سيدمحمدحسين حسينی با مجموعه شعر «عليه خودم»، در قالب سپيد؛ سيدرسول پيره با مجموعه شعر «كليدها» و مريم ترنج با مجموعه شعر «بهار را به موهايم می‌آويزم» به عنوان برگزيده اين بخش معرفی شدند.

در بخش شعر با موضوع آزاد، عليرضا رجبعلی‌زاده، اميرعلی سليمانی و حميدرضا نظری در بخش كلاسيك، علی چاوشی، انسيه موسويان و سيدعلی لواسانی در بخش شعر نو به عنوان نفرات برتر انتخاب شده‌اند.

در بخش اهل بيت(ع) نيز محمد زارعی، صالح دُروند و اسماعيل محمد‌پور به عنوان برگزيدگان كلاسيك و رضا يزدانی(شايسته تقدير) معرفی شدند و مجيد موسوی به عنوان برگزيده شعر نو معرفی شده است.

مصطفی توفيقی، حسين حسن‌نژاد و محمد ميرزايی در موضوع انقلاب اسلامی جزء برگزيدگان شعر كلاسيك هستند و سيدمحمدامين جعفری‌حسينی و محمد صارمی‌شهاب نيز برگزيدگان بخش شعر نو هستند.

مهرداد قصری‌فر و عاليه مهرابی به عنوان برگزيده و سيدحسين سيدی(شايسته تقدير) در موضوع شهدای جهاد علمی در بخش شعر كلاسيك انتخاب شدند و اين موضوع در شعر نو برگزيده‌ای نداشت.

در بخش مقاله‌نويسی با موضوع شعر و شاعران انقلاب اسلامی، سعيد آقايی‌جشوقانی، فاطمه تسليم‌جهرمی و اسماعيل بختياری و در موضوع نگاه وحی به شاعر براساس سوره مباركه شعرا نيز علی تمسكی، ياسمن صباغيان‌طوسی و سيدمحمد حسينی‌نيك به عنوان نفرات برگزيده معرفی شدند.

در بخش شعر كلاسيك، زكريا اخلاقی، سعيد بيابانكی و زهير توكلی و در بخش شعر نيمايی و سپيد، مصطفی علی‌پور، سيدعلی ميرافضلی، سيدضياء قاسمی و علی داودی و در بخش مقاله نيز سيدمهدی طباطبايی و اسماعيل امينی به عنوان هيئت داوران آثار رسيده به اين دوره از جشنواره را داوری كردند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.