مسابقه تلویزیونی خانه زیبای من

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از سایت باشگاه خبرنگاران جوان؛ برنامه ای به نام خانه ی زیبای من از ۸ مهر بر روی آنتن شبکه بازار می رود که روزانه دارای یک سوال می باشد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، این برنامه در ۱۸۰ قسمت ۱۵ دقیقه ای در قالب نمایش کوتاه ساخته شده که سعی دارد با ایجاد فضایی مناسب ،راهکارهای استفاده بهینه از وسایل و لوازم منزل و راه های صرفه جویی در هزینه های خانوار را به مخاطبان آموزش و ارائه دهد.
بر اساس این گزارش؛ از دیگربخشهای این برنامه می توان به آشنایی با تأسیسات خانه ،وسایل برقی، باغبانی،وسایل الکتریکی،نجاری،نکات خانه داری و هر چه مربوط به امور منزل و خانه داری است اشاره کرد.
این برنامه برای اولین بار در صدا و سیما در قالب نمایشی و با رویکرد اقتصادی بمنظور کاهش هزینه ها در سبد زندگی طراحی شده است.
برنامه خانه زیبای من هر روز ساعت ۲۰پخش و روز بعد ساعات ۷:۳۰،۱۳و ۱۷:۲۰ تکرار می شود.
گفتنی است؛ دراین برنامه هرروز  مسابقه ای با موضوع کاهش هزینه های زندگی برگزار می شود که به قید قرعه به بهترین پیشنهاد در این خصوص جوایز نفیسی از طرف شرکت راهکار سرزمین هوشمند اهداء می شود.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.