برندگان مسابقه سراسری آب و آتش

0

به گزارش «فارسی مچ» برترین های مسابقه سراسری آب و آتش در کاشان امروز معرفی شدند.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ، دبیر مسابقه سراسری آب و آتش امروز گفت : این مسابقه با موضوع آتش نشانی و خدمات ایمنی و فرهنگ سازی ایمنی در جامعه در قالب های پوستر ، کاریکاتور ، شعر و داستان کوتاه برگزار شد .
آقای پولادی با بیان اینکه ۲۷۰ اثر از ۵۰ شهرستان کشور به دبیرخانه رسیده بود افزود : ۵۳ اثر در بخش های کاریکاتور ، پوستر و شعر و داستان کوتاه به عنوان آثار برتر انتخاب شدند .
وی گفت : هیبت احمدی از بیجار ، سعید صادقی از جهرم و سهراب خیری از اردبیل و محسن ظریفیان از تهران به طور مشترک در بخش کاریکاتور مقام های اول تا سوم را کسب کردند .
به گفته وی علی عباسی نیا از شاهین شهر ، سید محمد جواد بهشتیان از کاشان و عطا محمدی از تهران نیز در بخش پوستر رتبه های اول تا سوم را بدست آوردند .
دبیر مسابقه سراسری آب و آتش همچنین افزود : در بخش شعر و داستان کوتاه هم ۱۳ اثر از شهرهای کاشان ، نجف آباد ، قم ، اصفهان،نیشابور،کرج و تهران در یک سطح برگزیده شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.