برندگان مسابقه اینترنتی یاد یاران

0

به گزارش «فارسی مچ» اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی وپایگاه مقاومت بسیج کمیته امدادامام خمینی(ره) استان فارس اسامی برندگان مسابقه اینترنتی یاد یاران را اعلام نمود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ در متن این خبر چنین ذکر شده است، با امید به اینکه این چند خط ناقابل از کتاب مذکور توانسته با شد ما را برای لحظه ای هرچند اندک به تعمق وادارد تا فراموش نکنیم که چه شخصیت های بزرگی برای آسایش امروز ما تمام هستی خود را در طبق اخلاص گذاشتندواز همه چیزخود مردانه گذشتند،باشد تاهمواره راه و هدف آنان رادنبال کنیم و در این تجملات پوچ و بی ارزش زندگی امروزی که بشر را بشدت درگیر خود نموده است غرق نشویم ، تا خدای نکرده …….
خدایا!  ای کاش حکمت قدمهایی را که هر لحظه برایم بر میداری ومن از آنهاغافل هستم آشکار می کردی تا درهایی را که به سوی من از فضل وکرمت می گشایی ندانسته نبندم و درهایی را که به روی من ازحکمت و دانایی ات می بندی به اصرار نگشایم.
اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی وپایگاه مقاومت بسیج کمیته امدادامام خمینی(ره) استان فارس ضمن گرامیداشت یاد وخاطره هشت سال دفاع جانانه و مقتدرانه غیور مردان و شیرزنان ایران اسلامی امیدواراست توانسته باشد به پاس تقدیر از جانفشانی ها و از خودگذشتگی ها درراه رسالت عظیمی که بر دوش دارد نقش کوچکی ایفا کرده باشد . در این راستا و بدنبال برگزاری مسابقه اینترنتی یاد یاران که با استقبال بی نظیر هموطنان گرامی روبرو گردید از میان انبوه عظیم شرکت کنندگان به ده نفر از این عزیزان به قید قرعه هدیه کوچکی به ر سم یادبود تقدیم می نماید اسامی برگزیدگان به شرح ذیل می باشد.

۱- صالح  دفاعی  از جزیزه قشم

۲- سمیه  غلامی  از جهرم

۳- مجتبی  ثابت سروستانی  از سروستان

۴- عوض  کارگر  از خرم بید

۵- مجید  مهریزی  از یزد

۶- سجاد  قاسمی بغدادآبادی  از یزد

۷- عباس  قهرمانی  از قیروکارزین

۸- امیر  دیبایی  از یزد

۹- فاطمه  معقولی  از کاشان

۱۰- معصومه  محمدپورعارفی  از یزد

ضمناً هدایا در اسرع وقت به آدرس عزیزان ارسال خواهد شد همچنین تلفاکس تماس اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی جهت کسب اطلاعات بیشتر ۰۷۱۱۲۳۰۵۶۱۷   و رایانامه  frs-prp@emdad.ir   می باشد.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.