نخستین جشنواره هنر و رسانه

0
به گزارش «فارسی مچ» به نقل از خبرگزاری شبستان؛ فراخوان «نخستین جشنواره هنر و رسانه» که با هدف توجه بیشتر به کارکردهای رسانه در عرصه هنر در دست برگزاری است،‌ منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، «نخستین جشنواره هنر و رسانه» به همت معاونت هنری با موضوعات هنرهای نمایشی، هنرهای تجسمی، موسیقی، آموزش هنری و بخش ساماندهی مد و لباس برگزار می شود.
این جشنواره در سه بخش روزنامه ها و نشریات، خبرگزاری ها و سایت های خبری و همچنین رادیو و تلویزیون برگزار خواهد شد. مطبوعات، خبرگزاری ها و سایت های خبری می توانند آثار خود را در بخش های خبر و گزارش خبری، گزارش(توصیفی / تحلیلی/تحقیقی) ، نقد، مقاله و تحلیل، یاداشت و سر مقاله، مصاحبه، عکس و گزارش تصویری و تیتر به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند. در بخش رادیو تلویزیون نیز گزارش های خبری و غیر خبری پذیرفته می شوند.
فعالان رسانه که در فاصله شهریور ماه ۱۳۸۹ تا پایان شهریور ماه ۱۳۹۱ نسبت به انتشار مطلب با موضوع هنر در خبرگزاری ها، مطبوعات، رادیو و تلویزیون اقدام کرده اند می توانند با ارسال آثار خود در«نخستین جشنواره هنر و رسانه» شرکت کنند.
بنا به گزارش روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، متقاضیان شرکت در جشنواره باید سه نسخه pdf یا نسخه اسکن شده آثار خود را تا پایان مهرماه ۱۳۹۱(پایان وقت اداری روز یکشنبه ۳۰/۷/۹۱) به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
شرکت کنندگان برای دریافت اطلاعات بیشتر و ارسال آثار می توانند به نشانی خیابان حافظ، بعد از جهار راه کالج، خیابان استاد شهریار، جنب تالار وحدت معاونت امورهنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دفتر روابط عمومی یا آدرس اینترنتیwww.honari.farhang.gov.ir مراجعه کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.