نخستين جشنواره هنري قاب امن

0

به گزارش «فارسي مچ» نخستين جشنواره هنري قاب امن با موضوع عكس، پوستر و كاريكاتور توسط پليس پيشگيري و با مشاركت معاونت اجتماعي نيروي انتظامي برگزار مي شود.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، نخستين جشنواره هنري «قاب امن» با شعار «سهم من در امنيت و آرامش» و با هدف تبيين سهم سازمان ها، نهادهاي دولتي و مردمي، گروه ها و اقشار مختلف جامعه و خانواده ها در توليد، حفظ و توسعه امنيت، آسايش و آرامش رواني و اجتماعي جامعه و افزايش احساس امنيت توسط پليس پيشگيري و با مشاركت معاونت اجتماعي نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران در بخش هاي طراحي پوستر، عكاسي و كاريكاتور برگزار مي شود.

براساس اين گزارش، دبير جشنواره، مجتبي رشوند، داوران بخش كاريكاتور آقايان كامبيز درم بخش، جواد عليزاده و سيد مسعود شجاعي طباطبايي، داوران بخش پوستر: آقايان مسعود نجابتي، مهدي محمدي و سيد حسن موسي زاده و داوران بخش عكاسي: آقايان عليرضا كريمي صارمي، محمود مروتي و يدالله عبدي مي باشند.

علاقمندان براي دريافت فرم شركت در جشنواره و كسب اطلاعات بيشتر مي توانند به سايت جشنواره به آدرس www.police.ir مراجعه كنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.