نخستین جشنواره هنری قاب امن

0

به گزارش «فارسی مچ» نخستین جشنواره هنری قاب امن با موضوع عکس، پوستر و کاریکاتور توسط پلیس پیشگیری و با مشارکت معاونت اجتماعی نیروی انتظامی برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، نخستین جشنواره هنری «قاب امن» با شعار «سهم من در امنیت و آرامش» و با هدف تبیین سهم سازمان ها، نهادهای دولتی و مردمی، گروه ها و اقشار مختلف جامعه و خانواده ها در تولید، حفظ و توسعه امنیت، آسایش و آرامش روانی و اجتماعی جامعه و افزایش احساس امنیت توسط پلیس پیشگیری و با مشارکت معاونت اجتماعی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در بخش های طراحی پوستر، عکاسی و کاریکاتور برگزار می شود.

براساس این گزارش، دبیر جشنواره، مجتبی رشوند، داوران بخش کاریکاتور آقایان کامبیز درم بخش، جواد علیزاده و سید مسعود شجاعی طباطبایی، داوران بخش پوستر: آقایان مسعود نجابتی، مهدی محمدی و سید حسن موسی زاده و داوران بخش عکاسی: آقایان علیرضا کریمی صارمی، محمود مروتی و یدالله عبدی می باشند.

علاقمندان برای دریافت فرم شرکت در جشنواره و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت جشنواره به آدرس www.police.ir مراجعه کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.